Přejít na obsah

Jaké Longines máte na ruce?


Mašu

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 34 minutami, farookh01 napsal:

Adamsson, ty kam vlezieš, tam ma štveš... ;) Máš to krásne. Tvoju zbierku by som chcel mať doma...ale aj tak by som nosil iba tieto jedny...e721753d85f9c6fc1d21fa7231881ba9.jpg

No tak promiiiiň:) Každopádně děkuju. Ty Tvoje HC mi fakt ležet v hlavě. Když bude o víkendu čas, zajdu se na ně podívat do obchodu. Už jsem je někde viděl na gumě a taky dost dobrý..máš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Adamsson napsal:

No tak promiiiiň:) Každopádně děkuju. Ty Tvoje HC mi fakt ležet v hlavě. Když bude o víkendu čas, zajdu se na ně podívat do obchodu. Už jsem je někde viděl na gumě a taky dost dobrý..máš?

Určite sa choď pozrieť, ale keď ich budeš mať na ruke, tak výjdi von pred predajňu, na lepšie svetlo. Pri umelom osvetlení je to dosť nevýrazné. Gumu nemám, ale chystám sa ju dokúpiť. Ale ten ťah mi veľmi vyhovuje a sedí, tak ma to netlačí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, farookh01 napsal:

Určite sa choď pozrieť, ale keď ich budeš mať na ruke, tak výjdi von pred predajňu, na lepšie svetlo. Pri umelom osvetlení je to dosť nevýrazné. Gumu nemám, ale chystám sa ju dokúpiť. Ale ten ťah mi veľmi vyhovuje a sedí, tak ma to netlačí. 

Díky za radu, určitě s nima vyjdu ven…a uteču😁 Já jsem na gumu a NATO  takže pro mě je to nutnost. Navíc HC je myslím 19mm ..a já mám všechno 20/21🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, určitě s nima vyjdu ven…a uteču Já jsem na gumu a NATO  takže pro mě je to nutnost. Navíc HC je myslím 19mm ..a já mám všechno 20/21
Myslím že ťa poteším, na mojich 41mm je 21mm. Teda, ak nie som úplný debil, nemeral som to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, farookh01 napsal:
před 3 hodinami, Adamsson napsal:
Díky za radu, určitě s nima vyjdu ven…a utečuemoji16.png Já jsem na gumu a NATO  takže pro mě je to nutnost. Navíc HC je myslím 19mm ..a já mám všechno 20/21emoji849.png

Myslím že ťa poteším, na mojich 41mm je 21mm. Teda, ak nie som úplný debil, nemeral som to.

To zni slibně:))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...