Přejít na obsah

Jaké Longines máte na ruce?


Mašu

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, mlsoun1 napsal:

Taky pekny🙂Mají ty Seika něco do sebe😉

A od Nového roku sem budu sypat LHC chrono blue😀

Tyhle jsou moje první Longines a jsem s nemá maximálně spokojený takže plánuju v budoucnu od té znacky koupit další hodinky :) 

 

Upraveno uživatelem OWG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OWGMoje tedy nejsou první.Měl jsem světlé i tmavé Conquest,oblekové Présenc a La Grande Classique(ty jsem ztratil),Hydry modré i černé 41mm a až tyto černé 44mm mi sedí na jedničku.Ale chtělo by to ještě chrona.A ty modré s keramickou lunetou jsou super.Vzal bych je hned,ale ženě se to moc nelíbí,tak jsem řekl,že si je nadělím pod stromeček🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, mlsoun1 napsal:

@OWGMoje tedy nejsou první.Měl jsem světlé i tmavé Conquest,oblekové Présenc a La Grande Classique(ty jsem ztratil),Hydry modré i černé 41mm a až tyto černé 44mm mi sedí na jedničku.Ale chtělo by to ještě chrona.A ty modré s keramickou lunetou jsou super.Vzal bych je hned,ale ženě se to moc nelíbí,tak jsem řekl,že si je nadělím pod stromeček🙂

Tak to ti prošlo už hodně hodinek od Longinu, mě se ty novější nelíbí kvůli lunety, hodně mi připomínají moje bývalé SMPc 😁 takže na Vánoce už dáreček pro sebe máš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, mlsoun1 napsal:

@OWGAno ,bylo toho dost.Jenže větší kousky si tedy nijak nepamatuji.A propo,podoba lunety je,ale to je asi vše.Takže si z toho nic nedělám.Ano,s Ježíškem jsem již domluven za úplatu😀

Ja se LHC bal ze nepreskoci jiskra kvůli ochraně korunky, neviděl jsem je naživo a poridil tady na foru. Jakmile jsme otevřel balicek hned jsem se do nich zamiloval :)) na Vánoce snad bude natahovac který jsem napsal jeziskovi 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OWGtak toto jsem měl podobné u těchto.Mě to u těch 41mm docela štvalo.Ale u těchto,mi to vůbec nevadí,neboť na ruce sedí velmi dobře.A ještě je velké plus,natahovač není třeba,bez keců šlapou tři dny a za tu dobu co je mám,jedou bez zastavení🙂

Buben a Zorweg by nebyl k zahození.Ale určitě potěší jakýkoliv🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, mlsoun1 napsal:

@OWGtak toto jsem měl podobné u těchto.Mě to u těch 41mm docela štvalo.Ale u těchto,mi to vůbec nevadí,neboť na ruce sedí velmi dobře.A ještě je velké plus,natahovač není třeba,bez keců šlapou tři dny a za tu dobu co je mám,jedou bez zastavení🙂

Buben a Zorweg by nebyl k zahození.Ale určitě potěší jakýkoliv🙂

Ja rezervu ještě nezjistoval :) natahovac jsem ještě neměl tak chci vyzkoušet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OWGto byla náhoda,zjišťoval jsem co v nich tepe za stroj až po nějaké době.Myslel jsem,že v nich tepe stroj na 38H a hle,ve starém pouzdře tepe nový stroj.A ta rezerva je velmi slušná🙂

No a natahovače jsem měl a pokud toho máš více,tak se Ti bude hodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, mlsoun1 napsal:

@OWGto byla náhoda,zjišťoval jsem co v nich tepe za stroj až po nějaké době.Myslel jsem,že v nich tepe stroj na 38H a hle,ve starém pouzdře tepe nový stroj.A ta rezerva je velmi slušná🙂

No a natahovače jsem měl a pokud toho máš více,tak se Ti bude hodit.

Tak ja bych měl mít oněch 38h rezervu podle modelu :) takže natahovac se hodi když budu tocit hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, mlsoun1 napsal:

@OWGto se Ti bude hodit,ale napiš mu alespoň natahovač na dvoje hodinky🙂

Pokud mas chut na novodobej chronograf od Longines, tak bych vrele doporucil Big eye. To se jim fakt moc povedlo. Kdyby mely manualni natah, jsou dokonaly a uz bych je asi i mel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...