Přejít na obsah

Jaké Longines máte na ruce?


Mašu

Doporučené příspěvky

před 36 minutami, mlsoun1 napsal:

@pkuchtěl jsi slyšet názor.Ale chápu tě,ještě k tomu ta blbá šíře.Já bych to tak prostě zatím nenosil.Bechyně,či Koscom nemá něco na skladě?

Jo jo souhlas jsem za názor rád. Dnes jsem hodil poptávku sem na fórum, ale tomu moc nedávám. Prozatimní gumu už jsem objednal, ale než přijde tak to bude chvilku trvat. Jinak já ty Nato řemeny taky moc nemusím nicméně v tomto případě to bylo jediné a rychlé řešení. Gumu jsem si paradoxně po té co jsem koupil Orlíky oblíbil ač jsem jí předtím považoval za No Go a tak jsem se rozhodl, že jí budu nosit i tady. Na hodinky do "lesa" mi to fakt neuráží a je to nesmrtelný. :) 

Upraveno uživatelem pku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@pkutak do lesa to asi vadit nikomu nebude.Mě by to štvalo i tam😀Mám nejraději tah,ale zkusil jsem tedy i gumu(obecně mi nevadí,zvykl jsem si ji nosit na béčkách),mám na ně objednaný na příští léto isofrane a na zimu bych rád zkusil masivní řemen.Však uvidíš,možná někdo něco nabídne,max.,koupíš něco nového.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, moralles napsal:

Longines byly moje 1. a ted se k teto znacce skoro po 4 letech opet vracim s modelem Spirit 40mm

je to vyborna hodinka, az na to posrane datum :D 

3 modre_hodinky.jpg

Spirit.jpg

spirit2.jpg

Jsou peckovni Robi, souhlasím ze ta datumovka není úplně ok, ale ty nové bez datumovku jsou snad dokonale :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, OWG napsal:

Jsou peckovni Robi, souhlasím ze ta datumovka není úplně ok, ale ty nové bez datumovku jsou snad dokonale :))

ale nejlepsi je, ze oni to samozrejme vedi, ze je ta datumovka vyosena. mluvil o tom designovy reditel.

pry, ale planuji v budoucnu verzi 2.0 ktera timhle trpet nebude. 😀

kazdopadne ty titanovy se zlatym bez data jsou fakt bozi a za 60t czk? to je stale akceptovatelna cena

  Chrono24 - ceny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, moralles napsal:

ale nejlepsi je, ze oni to samozrejme vedi, ze je ta datumovka vyosena. mluvil o tom designovy reditel.

pry, ale planuji v budoucnu verzi 2.0 ktera timhle trpet nebude. 😀

kazdopadne ty titanovy se zlatym bez data jsou fakt bozi a za 60t czk? to je stale akceptovatelna cena

  Chrono24 - ceny

Souhlasím ta cena je hodně v pohodě. :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...