Přejít na obsah

Jaké Longines máte na ruce?


Mašu

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Dushakx napsal:

Gratulace! Spirity bych si chtěl do dvou let taky pořídit. Tahle velikost je perfektní.

Děkuji. Jsou opravdu skvělé. Velikost asi není úplně trendy, ale je velice komfortní pro hubené zápěstí.

Jenom pozor na velikost tahu, která může být problematická pro nasazování a sundávání hodinek, je-li malý obvod zápěstí a dlaň jako lopata.

A doplním informaci, že se jedná o model Spirit 37mm v černé barvě. Tento rozměr je identifikovatelný podle datumovky na 6. hodině. Rozhodování o barvě ciferníku mezi modrou sunburst, champagne sunburst a černou je další dilema, které je třeba si vyřešit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, Kobliha napsal:

Děkuji. Jsou opravdu skvělé. Velikost asi není úplně trendy, ale je velice komfortní pro hubené zápěstí.

Jenom pozor na velikost tahu, která může být problematická pro nasazování a sundávání hodinek, je-li malý obvod zápěstí a dlaň jako lopata.

A doplním informaci, že se jedná o model Spirit 37mm v černé barvě. Tento rozměr je identifikovatelný podle datumovky na 6. hodině. Rozhodování o barvě ciferníku mezi modrou sunburst, champagne sunburst a černou je další dilema, které je třeba si vyřešit. 

Já mám vybráno a vyzkoušeno z léta 😄  37mm se světlým cifrem! 

DFBE86DB-E6E5-414C-B962-59A80FBAA6E7.jpeg

Upraveno uživatelem Dushakx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, mlsoun1 napsal:

Ty zelene udelali urcite pro myslivce🙂Kamaradovi se moc libi,tak zvazujeme,ze mu je ke kulatinam koupime.Uz ho vidim s flintou na ramenou a LHC na zapesti😊Vypadaji moc pekne.

Přesně tak. Chodím rád do lesa a ty modré, mi tam připadly jaksi rušivě :)

PA230028.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radik napsal:

Tyjo až teď jsem si všiml, žes doplnil modrý keramiky?! Na tyhle já už koukám několik let. Krásný jsou, jednou jsem se na ně byl podívat i naživo, ale od té doby jsem se nerozhoupal.

Dlouho jsem po nich toužil.Původně jsem chtěl chronography,ale když jsem je u Bechyněho zkusil,tak mi nesedli.To pouzdro je prostě úplně jiné.Ale měli tam tyto a jiskra přeskočila.Jen jsem si říkal,že přeci nebudu mít dvoje LHC.Jenže víš jak to zde je,že?

Na poptávku zde se ozval kolega,ale ještě je dal na servis,tak jsem čekal a (hle mezitím jsem si koupil dvoje béčka,taková bláhovost.Jednoduše chyba.Byl jsem kdysi Bretlingář,ale už to není ono.Dokonce při jejich vyndání z krabice nebyla pomalu žádná emoce).Za to když jsem vyndal ze škatule tyto LHC,tak byl wau efekt,byl jsem totálně unešen.Jsem rád,že jsem se s kolegou domluvil,ať mi chvilku počká až došetřím a hle,jsou zde.

Tož po pár dnech nošení musím uznat,že cifr je prostě a jednoduše přehlednější a ten jejich modrý nádech který se při natočení hodinek mění je velmi okouzlující.Těm hodinkám to přidává na luxusu.Ta jejich luneta je rovněž kouzelná až fantastická.

Ale starý model má taky něco do sebe.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...