Přejít na obsah

Jaké Longines máte na ruce?


Mašu

Doporučené příspěvky

před 13 minutami, mlsoun1 napsal:

Jeste se mi libi rada Watchmaking Tradition-The Longines 1832.Z tech jsem uplne unesen.Zadna cisla,jen indexy.

kaliber je tam rovnaky, tak uz si len vybrat :)
treba vyskusat v obchode, puzdro a nozky su ine, ktore budu lepsie sediet na ruke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak tady prosím moje prdelka :D kupoval jsem konkrétně tenhle model, protože má to průhledné dýnko, baví mě se jen tak občas koukat na ten strojek :) 

 

Jinak máš na mysli tenhle kousek? https://www.hodinarstvibechyne.cz/cs/hodinky-longines-spirit-zulu-time-l38124632/?gclid=EAIaIQobChMIs9OSzOvx_QIVxI9oCR1RaQPNEAAYASAAEgJkcPD_BwE
protože ten se mi neskutečně líbí 

535186FB-DE69-47D5-9C46-41A14EDF1D84.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc díky,je to krása.Žádné Longiny nemám s průhledem na stroj.A to je velká škoda,musím to napravit😍

 

A ano,to je přesně ten model o který mám zájem.Zatím ho vídám jen na fotkách,či na YouTube.To je nej model z řady Avigation Spirit.Po něm ještě je moc pěkný ten kousek co vlastní kolega Balthus.Ale ty zlaté ručičky v kombinaci zelené,prostě luxus.Zvažuji ho natolik,že nakonec pustím keramické HC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 3. 2023 v 18:53, Dushakx napsal:

No já si dokážu představit celou sbírku jen u Longines 😄 1. LHC diver 2. Spirit tříručky EDC/pilotky a 3. Sector dial oblekovky :)image.jpeg.ea871a09f535dae4a53ae24b066d1779.jpeg

Mám to úplně stejně, Longy u mě vedou!!! Je to zřejmě jediná značka, kde si mi líbí opravdu hodně typů hodinek. 1.LHC 2.Flagship 3.Sector Dial... a pak chronografy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...