Přejít na obsah

Jaké Longines máte na ruce?


Mašu

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jj tohle se povedlo, na IG to sdilelo par uctu a pak na foru watchuseek to uz probiraji. Udajne to ale bude velky cenovy skok oproti starsimu modelu Conquestu. 

https://www.watchuseek.com/threads/new-more-expensive-longines-conquest-leaked.5489626/

Jeste si musime pockat na nejaky oficialni zdroj, ale cena asi opravdu bude uz na urovni trirucek modelu Spirit 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Dushakx napsal:

Jj tohle se povedlo, na IG to sdilelo par uctu a pak na foru watchuseek to uz probiraji. Udajne to ale bude velky cenovy skok oproti starsimu modelu Conquestu. 

https://www.watchuseek.com/threads/new-more-expensive-longines-conquest-leaked.5489626/

Jeste si musime pockat na nejaky oficialni zdroj, ale cena asi opravdu bude uz na urovni trirucek modelu Spirit 😕

Dik👍uvidime co to nakoniec bude ale na narast cien (nielen u Longines) si asi budeme musiet zvyknut. V tomto pripade to za mna stoji za to👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, shaggy napsal:

Ja v tom vidim uplne ine hodinky, nema to nic spolocne s conquestami uz...
A podobne budu vyzerat asi aj Hydry.

Tak nějak jsem to chtěl napsat. To je spíš úplně nová řada, měli by dát i jiný název. Na první pohled nejsou špatné, jen kdyby tam nebylo logo a popis, tak bych to na LC vůbec netipoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se z Longínek, který bych si opravdu koupil, líbí jen hydry. Ostatní ne že by se mi vyloženě nelíbily, ale asi bych si je nekoupil. Kolega se vytasil s LLD a na ty jsem se naživo rád kouknul - fakt pěkný, i když můj styl to úplně není. Spíš jsem zvědavej, jestli vylezou s nějakým upgradem LHC. Ale tuším jak to chodí - dokud si ty hydry nepořídím, tak žádný další nebudou. Ale jakmile se rozhoupu, měsíc poté vylezou s další, ještě lepší verzí. A budu zase v háji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...