Přejít na obsah

Jaké Longines máte na ruce?


Mašu

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
před 15 hodinami, diddi napsal:

... ať to tady není jen o LHC.

Kontrast lesklých a matných ploch je parádní

IMG_20200824_065826~3.jpg

Nejsi Branio.. Ale beru to jako kompliment.

O kultu se u značky Longines dá mluvit jen u LHC. Pochází přibližně ze stejného období- počátek milénia, kdy se značka rozhodla více zaujmout mladší potencionální zákazníky a rozšířila nabízené modely o sportovní řady. Admiral ( které vypadaly mnohem sportovněji než dřív), Conquest, Hydroconquest a...ano Juniore 300, Grande Vitesse. Vyráběly se ve 3 barevných provedeních a velikostech 42 nebo 44 s GMT ručičkou.Černá, stříbrná (bílá) a hnědá. Černá se mi nikdy moc nelíbila. Působí na mě moc jako "wanna be" TH Carrera. Proto se asi tyto hodinky často s nimi srovnávají. V této světlé variantě jsou, podle mě, originální. '12' na lesklém, černém poli ohraničeném tenkou červenou vypadá jako sloupnutá ze starého zavoďáku. A průhled na strojek přes safírové sklíčko  nikdy neomrzí. Stačí vyměnit tah za řemen a jsou to zase jiné hodinky. Na zimu plánuju je nasadit na Hirsch Performance James v hnědé barvě nebo Tiger v modré. Který?

IMG_20200824_065950~2.jpg

IMG_20200824_224803.jpg

Upraveno uživatelem diddi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasne, aj s vykladom. :) Dakujem. Inac ja sa nedivim, ze tie hydry su cim dalej, tym viac kultovejsie. Su to v dnesnej dobe univerzalne hodinky, ktore su vhodne jak na kupalisko, tak na spolocenske udalosti. A pri ich cene a dizajnu su vhodne aj pre mladsich. Myslim, ze v takychto hodinkach je dnes buducnost. Otec ich ma v modrej farbe a neraz som si ich chcel vziat :D. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...