Jump to content

Jaké Longines máte na ruce?

Recommended Posts

• Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 3 hodinami, octaviakk007 napsal:

Spirit5265ca18e6c0dfb2a980325868e190ff.jpg

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku

Olala, Spirity! Poprosim o impresia. Su velmi fotogenicke, ale ked som ich videl "na zivo", aj ked len cez sklo (co uz, ked je vsetko pozatvarane), zarazili ma nozky, zdali za mi prilis masivne k tomu cifru...?

Olala, Spirity! Poprosim o impresia. Su velmi fotogenicke, ale ked som ich videl "na zivo", aj ked len cez sklo (co uz, ked je vsetko pozatvarane), zarazili ma nozky, zdali za mi prilis masivne k tomu cifru...?
Nožičky nie sú masívne. Sú dlhšie, ale tvarované okolo zápästia. Fakt sa dobre nosia. Viac fotiek aj s postrehmi mam vo vlakne Pochlubte se... 9596182f61f4a61afd0e6dec2cf3f162.jpg

Krásně plastický indexy. Hezký jsou...
Ďakujem. Veľmi príjemné ma prekvapili. Kvalitou spracovania púzdra a ťahu sú o triedu vyššie. Porovnával som ich s mojimi keramickými Bondovkami a veľký rozdiel medzi nimi nie je.

Před hodinou, octaviakk007 napsal:

Nožičky nie sú masívne. Sú dlhšie, ale tvarované okolo zápästia. Fakt sa dobre nosia. Viac fotiek aj s postrehmi mam vo vlakne Pochlubte se... 9596182f61f4a61afd0e6dec2cf3f162.jpg

To rad pocujem, mam na ne zaostrene. Idem nazriet do Pochlubte se. Gratulujem k vyberu.

Jsou fakt super.Prodal jsem je 3x a vždy  kvůli jinému kousku.Ale pořád jsem po nich pokukoval.Hlavně po černých,neboť jsem je nikdy neměl.Však vždy si je zase můžeš koupit a kochat se jimi🙂

LHC sú naozaj hodné každého eura aj za bežnú retailovú cenu, mám ešte jedny Longines z rady Master colection tie majú 13 rokov a paradoxne ich nosím najradšej popri oveľa drahších značkách. Pomer cena-výkon-kvalita pri tejto značke je TOP