Přejít na obsah

Doxa SUB 200


digiMonster

Doporučené příspěvky

Kdoví jak to s tou oranžovou korunkou je. Podle těchto fotek z instáče to vypadá, že je korunka jiná, tak otázka, zda to je prototyp, nebo od toho nakonec upustili a na produktovkách to nezměnili.

post-32970-0-34357900-1572450347_thumb.jpeg

post-32970-0-04349200-1572450387_thumb.jpeg

 

Jinak se mi líbí svítící luneta

post-32970-0-67707400-1572450425_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

veru aj na žltých je tá oranžová korunka podla videa takže to bude na všetkych farebnych variáciach to troška domrvili. Takto jedine bud tie limitky k 130. vyročiu,  zobrať ,alebo tie s oranžovým cifrom nech je to pekne zladené s korunkou. Škoda takého nedotiahnutého detailu inak ten remienok vypadá mega :) cena je nastavena priaznivo. čo sa tej dekorácie strojčeka týka moc sa nepochlapili v Doxe základna továrenska ETA jedine čo upravili že dali logo na rotor aj to taky oničom gravír tym padom nemuseli na Webe písať o nejakom dekore ako keby ani nebol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
před 7 minutami, Verses napsal:

pěkný, gratulace! to přišly i docela rychle, ne? :D

Minulý pondělí objednáno. Takže za mě super a naštěstí opravdu z Německa, takže bez cla atd. A jsou skvělý. Už se teším na sluníčko. Tah peckovní. Teď budu potřebovat 300T:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Musím se přidat. I když mě malinko mrzí, že jsem taky vybral tyrkysové takže to tu nenaředím. Ale rozhodoval jsem se mezi žlutou, oranžovou a tyrkysovou a tahle je prostě best. Od náramku bych čekal víc, ale stejně budou na gumě až dorazí. Fotka včerejší, nicméně od nedělního nákupu stále na ruce. 

487AB496-5304-46FF-8E6A-2F89828FE89D.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 1. 4. 2021 v 17:31, Žigi napsal:

Minulý pondělí objednáno. Takže za mě super a naštěstí opravdu z Německa, takže bez cla atd. A jsou skvělý. Už se teším na sluníčko. Tah peckovní. Teď budu potřebovat 300T:) 

haha, tak dnes jsem byl v koscomu pro ty tyrkysový 300t, ale model mi naživo nesedl, ale ty 200t naopak mnohem lepší než na obrázku, tak jsem tyhle tyrkysový na tahu (který je teda chrastítko) taky vzal. Hodinky barvou, sklem, číselníkem, pouzdrem o hodně výš než jsem čekal. Chtěl jsem jedny hodinky této barvy a utekly mi nějaké dražší varianty, tak jsem vlastně ušetřil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím, neměl by někdo tip nebo nějaký nápad, jaký tah vyzkoušet místo originálu? Aby seděly koncovky a nebyl to mesh... obvzlášť ta spona je na originálu tragická a sráží celé hodinky🙄 Předem díky.

 

Jinak pokud někomu pomůže dojem z nich po zhruba 4 měsících, tak kromě toho tahu a bídné luminescence bych ještě vyčetl oproti originálům z 60. let (Doxa, Omega, Eberhard) tenší nožičky a uvidíme, jak si povede po delší době závit na korunce. Stroj uvnitř nekomentuji, prý je tam ETA a ne Sellita, ale to potvrdit nemůžu. Múj kus (černé) dělají stabilně +12spd. 

 

Byť se může zdát, že spíš haním, tak si našly díky perfektnímu "vintage" stylu a zpracování v rotaci pevné místo vedle Seiko spb143, což si myslím bude i pro spoustu lidí přímý konkurent. Za mě je poměr cena/výkon ok.

Upraveno uživatelem Harrior
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...