Přejít na obsah

Quartz otloukánky, prosím tipy


Doporučené příspěvky

tak trochu zase popojedem aneb hledani pokracuje:)

 

Citizen Promaster BN0118-04e jsou dle vsech parametru super, bohuzel pocitove prilis male, resp. maly cifernik. Ale vypada to na tooly pro zenu, coz uz je zase jiny pribeh... Zde musim verejne podekovat AndymuAaronovi, ktery mi hodinky zapujcil k vyzkouseni, aniz by me kdy pred tim videl:)

 

Pri hledani jsem narazil na Bertucci, asi vsecko cajk (titan, safir, pevne stezejky), jen ten pasek sire 26mm k pouzdru 44mm mi opticky vubec nepasuje :/

A4-13469.jpg

 

Chvilemi uz jsem zacal brat na milost solary od Seika z prvniho prispevku, ale bylo zjisteno, ze mali lumi jen na ruckach, na indexech tma :/ jako wtf??

sne477p1-big.jpg

 

 

 

Pokud by jeste nekoho neco trklo, upresnuji zadani na vel. pouzedra spise 42-44mm, lug2lug max 50mm, spise tenci luneta.

 

Asi jsem moc narocny, takze nejspis budu cekat, co zajimaveho se objevi v prodejni sekci, at uz zde nebo u kolegu na Uhrforu..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.watchshop.com/mens-citizen-sports-eco-drive-watch-aw1410-08e-p99976374.html

 

 

44mm Citizen. Ale už nie titán, len oceľ.

 

 

https://www.jomashop.com/seiko-watch-sne329.html

 

43mm Seiko, oceľ, ale svietia iba lumibody na 12,3,6,9 ...

Upraveno uživatelem P11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@P11, diky, ty Citizeny jsem uz lustroval v patek:)

 

Na AW1410 je zdanlive vse oka, az na ta cisla jak ze sportovnich dresu! Boze, proc jsou cislice obtazene?? Jinak uz by byly objednane...

 

Seiko takhle z obrazku, bez osobni prohlidky, ma prilis subtilni rucicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aniz bych si chtel nejak zasadne hrat polivcicku, tak za me kvarcove otloukanky prave musi byt mensi, at pri aktivitach nikde nezavazi, vejdou se pod rukav bundy a clovek o nich nevi. Veke mrchy budou zavazet. V porovnani s tema Glycinama bude vetsina hodinek pusobit mala ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neco mi rika, ze Citizeny se ti uz nevrati.... ale pockame do vecera ;)

 

Aniz bych si chtel nejak zasadne hrat polivcicku, tak za me kvarcove otloukanky prave musi byt mensi, at pri aktivitach nikde nezavazi, vejdou se pod rukav bundy a clovek o nich nevi. Veke mrchy budou zavazet. V porovnani s tema Glycinama bude vetsina hodinek pusobit mala ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dúfam, že to nepokašlem:

Citizen AW7030, ale sú nesymetrické

 

Traser P59

 

Samozrejme žiadne nie sú také super ako tie BN0118 ...

Upraveno uživatelem P11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to vypadalo, ze jsem nadefinoval neexistujici produkt a zacal, ale nakonec byl jednorozec preci jen nalezen! Titan, safir, slusna WR...  Ted uz vybrat, zda klasicky cerny nebo "full lume" bily cifr... 3x huraaaa do Kanady!

 

white_rubber_nato_400x.png?v=1556734280

 

black_rubber_nato_400x.png?v=1556734307

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@DDK - njn, bile okenko na cernem bylo povoleno za predpokladu, pokud je vhodne zakomponovano do indexu, ktery je tvoren vodorovnou carkou viz obr Orinet Flight z prvniho prispevku... ale mas pravdu, zacinam delat kompromisy, ono to puvodni zadani asi nema reseni jaksi :)

 

 

@lub - kouku, diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...