Přejít na obsah

Iwc Aquatimer přetěsnění


Doporučené příspěvky

Mám je chvilku, mám je rád a začínám si je hýčkat :-) Je jim pět let a příští rok se možná podívají i trochu hlouběji pod vodu, uvidíme jak ty moje uší co mě stále zlobí. Přišli mě luxusní nabídky, čtyřka Carollinum, Dušák, kteří si to dělají sami, pět Hanák, který je posílá do Německa a šest Art De Suisse, který je posílá přímo do IWC Švýcarsko. Zajímavé že? Úplně mě zamotali hlavu. Čemu by jste dali přednost vy? Čtyři a šest už není takový velký rozdíl, ale zase si říkám že Carollinum má dobré recenze a ba naopak s IWC Švýcarsko už tu pár lidí mělo docela velký stresík. Celý velký servis je za šestnáct, ale ten neplánuji jelikož jdou na vteřinu přesně, super. No ale zase vlastně by to bylo za deset když plánuji to přetěsnění vlastně, ale i tak asi zbytečné po pěti letech :-)

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Teď se ještě na chvilku vrátím, našel jsem fotky některých otevřených kousků a zaujali mě ty čtyři šrouby v pouzdře. Mistři hodináři, nevíte jejich význam, co stahují? :-)

post-364-0-41064500-1569095369_thumb.jpg

post-364-0-92675100-1569095590_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vlasto, zjistils na co jsou ty čtyři šrouby? Taky mě to zajímá. Nožky jsou součástí pouzdra, tak to asi bude držet něco na druhý straně u lunety, ale co? Potápky Longines, Tag Heuer, Doxa, Omega, Rolex ani Vulcain nic takovýho po sundání dýnka nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlasto, zjistils na co jsou ty čtyři šrouby? Taky mě to zajímá. Nožky jsou součástí pouzdra, tak to asi bude držet něco na druhý straně u lunety, ale co? Potápky Longines, Tag Heuer, Doxa, Omega, Rolex ani Vulcain nic takovýho po sundání dýnka nemají.

Nezjistil :-( Manto, v té základní desce žádné čtyři šrouby nevidím...těžko říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ano, ale pak se člověk musí ptát, proč? Je to usazení natolik konstrukčně jiné a komplikované než u jiných výrobců, že nejde soustružit rovnou do vršku pouzdra? Přímý předchůdce modelu s vnější lunetou IWC Aquatimer GST 2000 (IW3536) nic takového nemá.

 

post-30813-0-30754600-1584963012.jpg

(Fotka stažena kdysi kdesi z netu)

 

A to je přitom u GST 2000 tuším pohyb lunety řešen neobvykle (mám pocit, že podobně jako třwba u TH Profi Aquagraph se musí luneta před otočením zmáčknout k pouzdru, jinak je aretovaná).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...