Přejít na obsah

PRIM (Elton) nebo neco jineho


Doporučené příspěvky

Asi dělám ve špatným oboru - žádnej z mejch kolegů nemá Rolexky, ani já ne... páč stojej asi tak desetkrát tolik co moje auto :-D

V mojom odbore je chlapík, čo nosí Casio. Nejaký Gates, Bill.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co třeba tyhle Omegy? 38 mm, slušný inhouse stroj, 5 let záruka, ke košili půjdou a když je přehodíš třeba na gumu, tak budou dobrý i k vodě :)

 

https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-aqua-terra-150m-omega-co-axial-master-chronometer-38-mm-22013382001001

 

om891_im.jpg

 

omega-seamaster-aqua-terra-220-13-38-20-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu reagovat na název vlákna a to tak, že: Něco jiného. Můj názor je ten, že současná produkce Eltonu je tak maximálně pro skalní příznivce značky. Pokud chceš mít na ruce něco českýho, pořiď si nějaký starý Primky (PS2, Traktory, cokoliv...) - budou sloužit podobně, jako novodobý, příběh, servisovatelnost, všechno v pohodě, navíc za pár Korun.

 

 

Za ušetřené si pořiď něco Swiss nebo Made in Germany. Z toho, co jsi doposud nadhodil to vypadá, že to moc utříděné zatím nemáš, takže pro tento nákup doporučuji ještě studovat, seznámit se se značkami, co dělaj, kolik to stojí a zjišťuj, co vlastně chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co třeba tyhle Omegy? 38 mm, slušný inhouse stroj, 5 let záruka, ke košili půjdou a když je přehodíš třeba na gumu, tak budou dobrý i k vodě :)

 

https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-aqua-terra-150m-omega-co-axial-master-chronometer-38-mm-22013382001001

 

om891_im.jpg

 

omega-seamaster-aqua-terra-220-13-38-20-

 

Souhlasím, Aqua Terra jsou mé nejoblíbenější hodinky i na běžné nošené. A strojek Omega 8500 je od Omegy jeden z těch nejlepších. Ale mám je raději na tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...