Přejít na obsah

Diablov chronodeníček


Diablo1st

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Z môjho pohľadu len o vlások vyhráva remeň na mieru a to z dôvodu "prirodzenejšieho" pocitu na ruke. Proste kožka je predsa len prirodzenejšia pre pokožku než guma, ale je to dosť subjektívne. Inak z hľadiska pohodlnosti nebadám rozdiel.

Ale inak Hirschu môžem vytknúť asi len cenu. Za cenu jedného Hirsch Performance mám 2 remene od Habadaja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po bližšom zoznámení pár postrehov na Biatec Corsair:

- origo remeň s dosť masívnou sponou mi vôbec nevyhovuje, tak som ich prezul na ďaleko pohodlnejší remeň od habadeja

- vďaka úzkej lunete pôsobia väčšie ako 40mm

- korunka je na môj vkus veľká, ale zasa je veľmi dobre spracovaná a do ruky netlačí

- predbežná presnosť strojku je na úrovni -5s/deň, rezervu som nemeral

- čitateľnosť ciferníka je super

- absenciu dátumu zatiaľ nepociťujem, ale neviem či mi časom toto nezačne vadiť

Zatiaľ prevláda spokojnosť 😀 

 

IMG_2294.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasa nehovorím, že to je priorita, ale poteší ak môžeš povedať, že vieš kúpiť kvalitné hodinky Made in Slovakia.

Veru po troška rozpačitom prvom dojme to môže byť aj dlhotrvajúce vlastníctvo, aj keď človek nikdy nevie. Musím priznať, že ma očarili viac ako Damasko DA34.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, o Primkách poslední doby to bohužel moc tvrdit nelze, ale snad se blýská na lepší časy 😄 Jinak se mi líbí hodinky od Martina Brože, ale tam už jsou finance někde zatraceně daleko 😞

Sice jsem nějak nepochopil tu vloženou zlatou minci v Majesticu a neuchvátilo mne Golden Ratio, ale Corsair se mi líbí moc. Čisté, jednoduché 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pilotky bez dátumu nie sú moc pre mňa, preto šli z domu a miesto nich Oris Divers 65 😉

Pôvodný ZULU strap musel ísť dole (nemám rád Nato a Zulu) a išli hneď na kožku. Nakoniec to vyhral čierny reienok s bielym prešitím.

IMG_20201119_124501.thumb.jpg.8adeca52f4c8c02912ac930ebe1e309c.jpg

IMG_20201119_173742.jpg

IMG_20201119_173604.jpg

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako vyhotovením boli super, ale okrem chýbajúceho dátumu pôsobili väčšie než sú papierové parametre. Tento pilot štýl mi nejako nesadol. 😔

Naopak Oris 65 ma milo prekvapili (teda okrem  zulu strapu na ktorom mi prišli). 😉 Nízke pohodlné hodinky s vintage dizajnom a neskutočným sklíčkom. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, shewcza napsal:

Ano, ten safír nemá konkurenci, možná SLA017 má podobný, ale jinak si nemůžu nic podobného vybavit. Gratuluji, nenápadné, ale extrémně povedené a hlavně skvěle nositelné hodinky.

Len to mám podobne ako si to mal ty: majiteľ je debil, takže o pár týždňov/mesiacov pôjdu ďalej, aby uvoľnili miesto nejakým iným 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...