Přejít na obsah

Doporučení analog digital


Doporučené příspěvky

já už nějaký čas ujíždím na těchto anadigi casiích:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/103528-jaké-casio-máte-právě-teď-na-ruce/?p=2376376

 

pro mě znamenají skvělou kombinaci přehlednosti ciferníku s digi funkcemi. lumi je na casio úplně parádní, k tomu radiově řízené + solár...a tak vůbec jsem s nima moc spokojenej. chystám se na ten samý modul, ale v titanu a safíru - řada lineage = https://www.helveti.cz/casio-lcw-m100tse-1a2

 

oboje mají podle mě nejlíp zvládnutý ciferník spolu s digičástí a ty lineage mají navíc parádní tvar pouzdra.

Pořád jsem myslel, že WR 50 je povrchové plavání, ale tady píšou jen sprcha. Máš nějaké zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád jsem myslel, že WR 50 je povrchové plavání, ale tady píšou jen sprcha. Máš nějaké zkušenosti?

s WR50 byl proveden kompletní frostie test bez závad, tzn. skoky do vody, ponor do 2 metrů, plavání, sprcha, vana. Nesmíš věřit každému hownu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie, neboj, já tvoje testy znám, proto mne zarazilo, že u Casio LCW-M100DSE-1AER píšou na Helveti jen sprcha a na Timestore povrchové plavání. Tak se pro jistotu ptám, pokud je pořídím a byl by problém, tak jak by asi dopadla reklamace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 2. 9. 2019 v 12:49, James 888 napsal:

Andy, díky za tip na Pulsary.

Pro mě jsou velký a nejsem si jistý, že mají budík.

 

Nějaké další možnosti?

Mám tyto hodinky, jsou super, přesné. Za půl roku se mi analog předešel o cca 3 sec. Bohužel, nemají synchronizaci mezi analogem a digitálem. Za pár dnů už digitál maže úplně jinak, než analog. V pouzdře jsou totiž dva nezávislé strojky, tedy dva oscilátory, dva krystaly. A je pochopitelné, že nikdy nenajdete dva naprosto identické krystaly a tak je jasné, že se tyto strojky za nějakou dobu prostě rozejdou. Přitom by bylo tak jednoduché oba strojky řídit jedním oscilátorem a jedním krystalem. To už by se strojky nerozcházeli. Mě to strašně vadí a dodnes se mi nepodařilo najít optimální hodinky. Tedy analog - pro rychlou orientaci v čase. Digitální čas - abych věděl, kdy mi jede socka a nemusel to z ručiček odečítat. A datum, abych věděl kolikátého a jaký den je. A aby se nerozcházeli....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...