Přejít na obsah

CASIO - výměna baterie Praha


Pepanius

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

prosím o pomoc/radu týkající se výměny baterie. V hodinkách CASIO Edifice mi vydržela původní baterie téměř 5 let. To jsem snad nikdy nezažil...

 

Problém však vidím v její výměně - vždycky, když jsem si kdekoli v hodinářství nechal vyměnit baterii, tak fungovala už jen ca 1/2 roku. Dle mého názoru tam dají nějaký "šmejd".

Nemáte, prosím, někdo zkušenost s nějakým hodinářstvím v Praze (ideálně východní část Prahy - 4 nebo 10 příp. centrum), kde mi dají do hodinek originální nebo alespoň nějakou lepší baterii, která vydrží dalších několik let. Nechci každého půl roku řešit, že mi opět hodiny nefungují.

 

Předem děkuji za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Na fóru jsem jedny Edifice koupil (hlavně kvůli tahu, přiznávám, s plnými koncovkami)

ale koupil jsem i tříbodový otvírák a baterečku za pajcku v Datartu. A úspěšně jsem provedl operaci. Jednak jsem zpychl,

a k nově získaným hodinkám jsem získal ještě vřelejší vztah ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinářství Wild v Košířích. Můžu jen doporučit. Baterie mění na počkání.  Normální baterie kupuju v KV elektru nebo jiný velkoobchod, atypické u něj, a buď jen koupím baterii a vyměním si sám anebo to nechám udělat i s výměnou např. jedny Citizeny který mi nejdou doma otevřít. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...