Přejít na obsah

Nová šance pro PS II?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 192
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vypadají hodně dobře, zajímalo by mne jestli se dírky na stěžejky nedají odvrtat jen zevnitř. Díra skrz mi přijde trochu rušivá,ale netvrdím, že bych si nezvyknul.

Ach ty dírky budu za ně jebaný a budu. Potřebuji najít řešení jak je dělat zevnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach ty dírky budu za ně jebaný a budu. Potřebuji najít řešení jak je dělat zevnitř.

Vypadá to moc pěkně. Ty dírky jsou na tomto typu pouzdra opravdu rušivý element. Jde to normálně vyvrtat pod úhlem. Chápu, že se jim do toho nechce, je na to třeba přípravek pro vrták aby neuhnul. Pokud to dělají na stroji s více osami, to je dle mého tento případ, tak se tam dostanou frézou 1mm po kruhové interpolaci.  

 

O.K. šlo by teoreticky je odvrtat a z venkovní stany to zabodovat tigem? Potom boky zakartáčovat?

Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K více osám jsem dospěl na základě spodní hrany. Kdyby to pro ně bylo jednoduché, tak to samozřejmě udělají. Takto to udělají také, ale s větším úsilím a kde je jejich vůle nevím. Nástrojárny které znám a kde pracují ještě lidé ze staré školy, by si s tím poradili. Jinak takto to dělají soudruzi v Číně ( 8 minuta ve videu) :)   

post-46377-0-37754500-1570096951.png

Upraveno uživatelem stenly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K více osám jsem dospěl na základě spodní hrany. Kdyby to pro ně bylo jednoduché, tak to samozřejmě udělají. Takto to udělají také, ale s větším úsilím a kde je jejich vůle nevím. Nástrojárny které znám a kde pracují ještě lidé ze staré školy, by si s tím poradili. Jinak takto to dělají soudruzi v Číně ( 8 minuta ve videu) :)   

Velice děkuji. Můj věčný boj je v tom že jsem hodinář a řadu věcí jsem se ve škole neučil a nebylo ani potřeba to znát. A tím že řeším strojařské věci a chci něco o čem řada lidí nemá potuchy je docela prekérka. A hlavně pokud budu potřebovat udělat hlavu na traktor tak to není problém. Maximálně se zeptají kdy to chci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...