Přejít na obsah

ORIS PROPILOT X


prischera

Doporučené příspěvky

Oris dnes predstavil novinku, desetidenni  skeletonizovany manual v titanu. Jak na skeletony nejsem, tak tohle je tak technicky, az se mi to libi. Cenovka je celkem ambiciozni 6.900? 

 

 

fotky ukradene z ofiku webu:

 

post-18334-0-07202100-1567687538_thumb.png

 

post-18334-0-69114200-1567687549_thumb.jpg

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtelo by to realny foto, tady vypada to napojeni tahu na pouzdro hrozne. Ostry hrany jsou zakerny.. jinak zajimavy, ale za ty prachy..

Obecne by me zajimalo, jak se dari prodejum tedlech desetidennich rad.

Mě se naopak to napojení líbí, připomíná mi to 70. léta. Mě se od Orisu libí skoro všechny desetidenní, ale ta velikost.....bohužel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si je dosel zkusit :) 44mm je prekvapive v pohode, sedi. Hrany jsou napojene presne. Nazivo pusobi jeste mozna vic industrialne nez na renderech. Cvakl jsem vam dve mobilovky, pokud budu mit cas a bude zajem, zkusil bych si vzit priste vybavu a udelat neco slusnejsiho. Sorry za kvalitu...

 

post-18334-1567692004,89.jpg

 

post-18334-1567691997,2.jpg

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Oris je ta cena vysoka. To je prvni co me napadlo. A to je kamen urazu. Nehledime na zpracovani, strojovnu, praci kterou to dalo atd. Vidime znacku a cenu. Hotovo, odsouzeno. Ty hodinky vypadaji vyborne. Maji krasny a urcite skvely stroj. Vymakany tah a jeste vymakanejsi sponu. Ale je to Oris a stoji to balik. Fuj, to si prece nemuzou dovolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...