Přejít na obsah

Rolex sraz Praha


Ronin13

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 131
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já myslím, že třeba s těmato G-shockama by se tam rozhodně neměl za co stydět :D

https://www.hodinkee.com/articles/solid-18-karat-gold-g-shock-pure-gold-g-d5000-9jr

 

 

Kuci, nechci vám do toho kecat, ale to že se Rolex sraz v Brně dělá po SZ má svůj důvod ;)

 

gold_g_shock.jpg?auto=format&ch=Width%2C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarett: fakt to az tak resit? Prejit do ilegality, zmenit termin, kodovat komunikaci?

 

Jsem to vzdycky spis bral, ze Brno je soukromejsi, aby se tam nemuseli resit az tak otazky typu - muzu prijit, kdyz mam sve prvni casio.. ale mozna se pletu... Docela by me zajimal sirsi nazor..

 

Treba by stačil verejny nastrel zajmu a po sz doladit detaily jako konkretni misto... A zarezervovat to nakonec jako uzavřenou spolecnost.. ?

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12/10
1.Ronin13
2.Porsche_911
3. Ensi
4. Tikzot
5. Organic
6. Jakub Hovorka
7. Kuncák
8. Petr_cha

9. Miloshu


26/10
1.Ronin13
2.Porsche_911
3. Ensi
4. Organic
5. Kuncák
6. Petr_cha 

7. Mioshu

 

kdyžtak se prosím dopisujte.. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarett: fakt to az tak resit? Prejit do ilegality, zmenit termin, kodovat komunikaci?

 

Jsem to vzdycky spis bral, ze Brno je soukromejsi, aby se tam nemuseli resit az tak otazky typu - muzu prijit, kdyz mam sve prvni casio.. ale mozna se pletu... Docela by me zajimal sirsi nazor..

 

Treba by stačil verejny nastrel zajmu a po sz doladit detaily jako konkretni misto... A zarezervovat to nakonec jako uzavřenou spolecnost.. ?

Vzdyt je tady jen termin, nikoliv misto :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče místa, klidně můžu přihlášeným sdělit přes SZ (jakmile bude jasné kdo všechno se přidá). 

 

 

Jarett: fakt to az tak resit? Prejit do ilegality, zmenit termin, kodovat komunikaci?

Jsem to vzdycky spis bral, ze Brno je soukromejsi, aby se tam nemuseli resit az tak otazky typu - muzu prijit, kdyz mam sve prvni casio.. ale mozna se pletu... Docela by me zajimal sirsi nazor..

Treba by stačil verejny nastrel zajmu a po sz doladit detaily jako konkretni misto... A zarezervovat to nakonec jako uzavřenou spolecnost.. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi prijde, ze se z toho zase zbytecne dela kovbojka, jako vzdycky... proste ten kluk se slusne zeptal, zda tam muze prijit s casiem, ja v tom nevidim problem, to co uz nasledovalo potom... zbytecny rejpani, nadrazovani atd... nechapu a prijde me to trapny. Apropos sraz v Brne byl vzdy veden jako RLX&PAM co ja vim - a ze bych tam videl jen tyhle dve manufaktury..? Nikoliv...

@Tkol: dopisuju te;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci klid :-) Pochopil jsem. Nikam se nevnucuju. Casio sice jedno mám, ale že bych je bral jsem ani neplánoval, ani nenabízel. Takže nebojte, nemusíte přecházet do ilegality :-) Přísahám, že nepřijdu a to ani tajně, abych se po očku od vedlejšího stolu pokoušel zahlédnout ty vaše poklady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tu vidim dve oddelene linie..

 

1.mam casio a rad bych se podival na nejake rolexy, třeba si je jednou koupim..

 

2.verejnost srazu s ohledem na bezpecnost... Dost drahych hodinek na jednom miste a to vyhlášeném na internetu..

 

Oboji si zaslouzi nejaky rozumny pristup a rozhodne to.... ... Zakladatel vlakna.. ;-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče bezpečnosti, mám již domluven podnik, kde budeme sami. Místo upřesním do SZ, jakmile bude finální seznam účastníků (v Praze ? centru). 


Jedná se o sraz Rolex, tudíž předpokládám, že si každý z nás s sebou přinese alespoň jedny hodinky zn. Rolex (nad rámec toho zajímavé kousky/zn. vítány). Věřím, že jsme parta gentlemanů a nebudeme nikoho vyhazovat?

 

 

Ja tu vidim dve oddelene linie..

1.mam casio a rad bych se podival na nejake rolexy, třeba si je jednou koupim..

2.verejnost srazu s ohledem na bezpecnost... Dost drahych hodinek na jednom miste a to vyhlášeném na internetu..

Oboji si zaslouzi nejaky rozumny pristup a rozhodne to.... ... Zakladatel vlakna.. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tu vidim dve oddelene linie..

 

1.mam casio a rad bych se podival na nejake rolexy, třeba si je jednou koupim..

 

2.verejnost srazu s ohledem na bezpecnost... Dost drahych hodinek na jednom miste a to vyhlášeném na internetu..

 

Oboji si zaslouzi nejaky rozumny pristup a rozhodne to.... ... Zakladatel vlakna.. ;-)

Presne k tomu jsem svym prispevkem (neobratne) smeroval. Chronomag byl vzdy komunita gentlemanu...a nepamatuji si, ze by nekdy nekdo nekoho vyhazoval ze srazu, protoze se "netrefil" brandem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne k tomu jsem svym prispevkem (neobratne) smeroval. Chronomag byl vzdy komunita gentlemanu...a nepamatuji si, ze by nekdy nekdo nekoho vyhazoval ze srazu, protoze se "netrefil" brandem...

Jo protoze Brnenskej je invite only, navic se berou i jine hodinky ve stejne ci vyssi cenove kategorii (GS, PP, Panerai, AP atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...