Přejít na obsah

Automaty do nepohody a cesty?!


Doporučené příspěvky

Tak zas vzit Seika, ktere ma kde kdo je klise :-)

V teto cenové relaci bych se asi nebal experimentovat, ale urcite je vzdy lepsi si hodinky pred koupe radne "nahmatat" 

Jen je tu nikdo moc nepoužívá a mám na ně jedinou referenci a použité na 95% nemám šanci v ČR sehnat, na foru nikdo nikdy nenabízel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Co by Tě zajímalo? Absolutně diametrálně odlišné hodinky. Ty, co prodává KPX, tedy ta MTGéčka, jsou přerostlé ... mám velkou ruku a jsou na hraně, tedy MTG-S, ale case je stejný. Ty druhé, jsou maličké ... full digitálky.

 

Nicméně, pokud bys netrval na automatech, tak G-Shock je fakt spolehlivá hodinka do nepohody. Pokud můžu poradit, tak nejlepší volba stran G-Shock je starý Rangeman GW 9400, měl jsem černé, žluté, červené a carbon-fiber, ty byly super. Více foto.

Přesně to co si napsal. Měl jsem tušení, že to je už příliš velké (MTG). U digitálek se mi líbil ten matroš. Ale celkově se v rámci GS docela ztrácím a nechci obecně kupovat hodinky, který jsou pak do budoucna neprodejné a nezajímavé. Tzn, že to je alespoň nějaká "investice" a ne jen rozmar :)

 

Rangeman dobrý, dávají smysl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdybys to třeba chtěl zkusit, jak ti ty digitálky budou vyhovovat, tak nemusíš hned vysolit 8 tisíc za rangemany - můžeš zkusit tyhle: https://www.hodinky-365.cz/casio-g-shock-gw-7900-1er-x123088  Nemají sice barometr, kompas a výškoměr, ale jinak je to taky solar a rádio, čitelnost displeje výborná a jsou za půl peněz. nějaký čas jsem je nosil a nemůžu proti nim říct křivého slova. To jen na okraj, když nezavrhuješ ty původní rangemany - to je klasika, ke které se člověk rád vrací, bych mohl vyprávět :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdybys to třeba chtěl zkusit, jak ti ty digitálky budou vyhovovat, tak nemusíš hned vysolit 8 tisíc za rangemany - můžeš zkusit tyhle: https://www.hodinky-365.cz/casio-g-shock-gw-7900-1er-x123088  Nemají sice barometr, kompas a výškoměr, ale jinak je to taky solar a rádio, čitelnost displeje výborná a jsou za půl peněz. nějaký čas jsem je nosil a nemůžu proti nim říct křivého slova. To jen na okraj, když nezavrhuješ ty původní rangemany - to je klasika, ke které se člověk rád vrací, bych mohl vyprávět :-))))

 

Jj, to taky dává smysl, občas se tu něco takového ještě za lepší cenu objeví na foru, ale většinou jsou hned pryč, ale věřím, že na mě dojde řada :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevim jestli uz jsi to uzavrel a nakonec koupil Hamiltony. Ja ted resim v podstate to same a zatim vyhrava Sinn 556i.

Jinak dalsi co jeste muzou jit na seznam jsou Archimede Outdoor. Ovsem tam me osobne odrazuje velikost.

Předběžně uzavřel a teď čekám už jen jak se něco objeví za dobrou cenu, nechci kupovat nové, to mohu vždycky při nejhorším :) A mají to být trochu otloukánci. Podle toho co se objeví - Hamiltony, Sinn a možná ty Deep Blue pokud se dřív neobjeví nějaký pěkný Seika SKX. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak dopadlo rozhodování?

 

Bohužel na jedno dobrodružství teď na konci září jsem je nestihl, takže mě nic netlačí až do prosince, budu vyčkávat - podle toho co se tu objeví se zajímavou cenovkou a asi neskončím u jediných z těchto jmen - Hamiltony, Sinn/Fortis a možná ty Deep Blue nebo Seika SKX :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímá mě, jak se nakonec rozhodneš. Podobně jsem si kupoval před časem Seikoželvy a nakonec jsou z nich moje nejoblíbenější :-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Jasný, jsou to fakt pěkný hodinky, o tom žádná :) Pošlu sem pak fotodokumentaci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...