Přejít na obsah

Seamaster 300m - výběr modelu


Doporučené příspěvky

Ahojte,

jsem v dilematu. Viděl jsem na živo vedle sebe dva modely nových vlnek a zaboha se nemůžu rozhodnout který vzít.

Konkrétně modré s modrým cifrem (210.30.42.20.03.001) a modré se stříbrným cifrem (210.30.42.20.06.001).

Teď je překlikávám v prohlížecí a pořád nevím.

 

Viz obrázek

 

Pomůže mi někdo v rozhodování? Jak se vám který model líbí? Co čitelnost, trendy :) Nebo se vám nové vlnky vůbec nelíbí.

Vím, že to nakonec bude na mně, ale rád si přečtu názory :)

 

Díky Lukáš

post-65557-0-65364100-1568405539_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naživo se mi na první pohled nejvíc líbily modrý. Stříbrný se mi líbily míň, ale rozhodně byly zajímavý a taky moc pěkný. No a nakonec, by to u mě vyhrály černý, hlavně skrz největší univerzálnost.

Chybu ale neuděláš s žádnou variantou. Zanedlouho by se měly na scéně objevit i ty bílý, který můžou být live taky super. Lehký to mít nebudeš. :D Zkus na to jít vyřazovací metodou. Já bych třeba první vyškrtl právě modrý, který jsou sice prvoplánově asi nejpřitažlivější, ale jsou takový skoro až moc modrý, což může brzo omrzet a univerzálnost je taky menší. Každej to ale máme jinak, takže jak píšeš, rozhodnutí bude stejně na tobě.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky po nich koukám... Možná ne hned, ale časem bych jedny zkusil.

Pokud se ti líbí "bondovská" historie, tak není o čem přemýšlet a vem modré. Ty stříbrné jsou asi zajímavější, ale možná právě proto se dřív okoukají.

Ve finále ale neprohloupíš ani s jedněmi.

Upraveno uživatelem PEtrS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si pravděpodobně vybíral mezi klasikou - celo-černými a těmi bílými s černou lunetou (budou asi od 11/2019). Takže jsem ti moc nepomohl... :lol2:. Ideál by bylo mít černé, modré, stříbrné a bílé na jednom místě a vyzkoušet je na ruce a dát na svůj pocit z té které barvy. Ale hodinky si vybereš parádní tak jako tak!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji pánové,

zajímavé názory - pomohly mi se rozhodnout. Černé nechci, bo už mám černé PO a jsem s nimi spokojen velice. Celomodre jsou až moc modré, stříbrné vydrží i ho déle neokoukane.

 

Jako ta varianta s bílým cifrem je luxusní. O modré lunete jsem zatím nic nenašel. Máte nějaký zdroj infa? Otázka jestli čekat?

 

Ta modrá guma je hodně dobrá, tu dokoupim a budu spokojený. A když někdo psal o odkazů na Bonda, tak na fotce má právě ty modré se stříbrným cifrem. Takže za mě cajk

Upraveno uživatelem LukasX_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...