Přejít na obsah

Tudor BB GMT Problém s datumem


bob.zizka

Doporučené příspěvky

Tahle závada bohužel není u tohoto modelu neobvyklá. Mam informace přímo od majitelů, který se toto již stalo. Přestože znám asi 3 lidi ve svém blízkém okolí, kteří tuto vadu na svých GMT nezaregistroval, tak se spise obavám, ze výskyt této chyby není otázkou ?zda? ale ?kdy?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle závada bohužel není u tohoto modelu neobvyklá. Mam informace přímo od majitelů, který se toto již stalo. Přestože znám asi 3 lidi ve svém blízkém okolí, kteří tuto vadu na svých GMT nezaregistroval, tak se spise obavám, ze výskyt této chyby není otázkou ?zda? ale ?kdy?.

A jak to bylo u těch kterým se to již stalo řešeno? Oprava či výměna za nový kus?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a když se ti to stane vždycky, když doma vytuhneš po chlastu, nemůže to být zlomyslnost tvých spolubydlících, kteří se ti snaží dát najevo, že bys měl změnit životní styl? ;-)

To mě nenapadlo,ale co vyreklamuju a když už tam budu tak si koupim 58 a bude mít partnerka po přehazování data ;-))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

http://watchesbysjx.com/2019/01/tudor-black-bay-gmt-review.html

 

Ma konci clanku je toto:

 

[Editor?s note: There were reports on social media and watch forums of a malfunctioning date on the earliest examples of the Black Bay GMT, but that has since been fixed. Tudor itself has confirmed that the problem existed, but has been addressed and no longer exists.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bob.zizka: jak jsi vlastne prisel ke gmt, cestujes, nebo se Ti to libilo samo o sobe?

Tak 80:20 (Láska na první pohled už z fotek z Baselu následně podpořená další zamilovaností fotkama zde od Rybíze no a občas i to cestování,ale to šlo popravdě i bez nich :-) )
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak to tady jen tak pro Info aktualizuju. Včera jsem hodinky předal k reklamaci u Tudor Ad v Landshutu. Pan majitel nebyl moc příjemnej,změně mu nebylo po chuti, že reklamaci řešim u něho a né u Bechyněho kde bylo koupeném. Pak se mi ale věnovala paní prodavačka,asi majitelova žena, co jsem tak vypozoroval a to bylo o několikrát levelů jinde. Příjemná,vstřícná, fajn rozhovor. Reklamace bude trat asi tak 6 týdnů,musím zaplatit 60 ? za pojištěnou poštu,pokud bych kupoval u nich,tak náklady jdou za nima. Prodejně neni nějak obrovská,ale výběr v celku obsáhlej. Od Rolex,Tudor,Omega,Hujer po Nomos. Pan majitel zrovna u šampaňského předával páru který přijel v Bentley snubní prsteny a dvoje Rolex,ale nevím co,seděly stranou viděl jsem jen krabice. Nechtěl jsem tak čumět. Neměl jsem tolik času tak jsem se moc nezdržel. Těšim se až si pojedu hodinky zase vyzvednout,to si udělám na čumendu času víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...