Přejít na obsah

Tudor BB GMT Problém s datumem


bob.zizka

Doporučené příspěvky

  • po 5 týdnech...

Teď povídám v koupelně při dávání hodinek na ruku,, Musím zavolat v úterý do Landshutu, to už je tak těch šest týdnů ne? A zeptat se jak to vypadá" Partnerka:,, Jeeee já ti to zapoměla říct,ty už volali tak před čtrnácti dny nebo třemi týdny,že už jsou hodinky z opravy zpátky." Má štěstí že nebyla zrovna ve vaně, bych jí tam asi hodil fén.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doufám, že tohle téma budu moct zamknout. Dnes jsem si hodinky vyzvedl u Ad v Landshutu. Jsem šťastnej, že jsou opět na ruce,strojek byl vyměněn a mělo by vše být zase v pořádku. Paní co mi je předával se omlouvala, že to trvalo dýl,prý asi kvuli Baselu. Fotku nedám, jelikož ty rozmazanosti co lezou z mého telefonu jsou ještě tak o třídu horší než Kuncákovo v jeho začátčích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Původní "starý" strojek dělal nějakých 0,5 do mínusu.Po výměně za nový stroj to zatím vypadá hodně dobře (ťuky-ťuk),ale uvidím časem,na nějaké hodnocení přesnosti je příliš brzo.Někam se to asi malilinko pohne ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Moje jak z partesu po opravě nejdou. Dělaji na ruce tak 10 s do plusu denně a ještě ke všemu, minulý týden kouknu do hodinkovnice,odloženo jsem je tam v sobotu večer a ve středu na ně koukám,stojí v půl dvanácté dopoledne a datum je skočené přesně na půl mezi 26 a 27. Dost mne to znepokojuje a mrzí zároveň. Taky bych je někam poslal nejraději poštou,protože k Ad do Landshutu kam jsem je dával prvně teď cestu nemam a pani bude rodit tak na nějaké výlety neni teď čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje jak z partesu po opravě nejdou. Dělaji na ruce tak 10 s do plusu denně a ještě ke všemu, minulý týden kouknu do hodinkovnice,odloženo jsem je tam v sobotu večer a ve středu na ně koukám,stojí v půl dvanácté dopoledne a datum je skočené přesně na půl mezi 26 a 27. Dost mne to znepokojuje a mrzí zároveň. Taky bych je někam poslal nejraději poštou,protože k Ad do Landshutu kam jsem je dával prvně teď cestu nemam a pani bude rodit tak na nějaké výlety neni teď čas.

Hodinky skvělý, ale protože jsem dost zvažoval, že je koupím znovu, tak jsem trochu pátral a v zahraničí jsem taky narazil na případ, kde i po výměně strojku nastal problém s datumem znovu. Narazil jsem ale jen na jeden případ.

Dej pak určitě vědět jak to dopadlo a co ti řekli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...