Přejít na obsah

Tudor BB GMT Problém s datumem


bob.zizka

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

No v červenci nevím,ale v červnu k mání myslím nebyly.  Chce to se dotázat - https://www.hodinky-koscom.cz/cz/black-bay-gmthttps://www.hodinarstvibechyne.cz/cs/hodinky-tudor-black-bay-gmt-m79830rb-0002/ .

 

Dneska zrovna taky na ruce gmt :)

 

post-27300-0-90742500-1563615231_thumb.jpeg

post-27300-0-13012500-1563615198_thumb.jpeg

post-27300-0-64241400-1563615257.jpg

 

Koukám,že odkazy už tam vlastně jsou v předešlém příspěvku :eek:,yes ;) 

Upraveno uživatelem bobi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Tak si to tu aktualizuju.

V sobotu jsme se vrátili po 14 dnech z dovolený, kdy jsem byl s Gmt v režimu 7/24 potažmo 14/24. Nevím jak to kdo máte,ale na dovolené datum nesleduju. No každopádně doma u kompu koukám,že je sedumnáctého a Tudor si jede zase svojí a má už 18. Přetočil jsem celej měsíc na 17 v neděli jsem je nechal odpočívat a vzal na ruku Doxy no a teď na ně koukám a ve tři ráno je datumovka mezi 19 a 20. Kurfa proč zrovna já? A to jsou to tak super hodinky. Budu muset zase do Landshutu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím tady pochválit hodinářství Bechyně. Dneska jsem se na ně telefonické obrátil s mojim problémem a vstřícnost ukázková. Vysvětlil jsem jim situaci, hodinky mám zaslat, ať s nima nemusim 300 km do Prahy a po opravě mi je pošlou zpět na jejich náklady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím tady pochválit hodinářství Bechyně. Dneska jsem se na ně telefonické obrátil s mojim problémem a vstřícnost ukázková. Vysvětlil jsem jim situaci, hodinky mám zaslat, ať s nima nemusim 300 km do Prahy a po opravě mi je pošlou zpět na jejich náklady.

Budu držet palce. Nevím, jak to je s tím novým strojkem, ale je pravda, že problém s datem byl i u hodinek 2 měsíce starých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale stejně by mě zajímala technická podstata téhle závady...

To mě taky. Třeba by nám to mohli objasnit kluci z Pražského hodinářství. Luboš je fachman kterej asi bude mít tušení proč se tak děje. Včera touhle dobou byla datumovka jak jsem postoval,mezi 19 a 20 no a dnes mám už dvaadvacátého. Nějak si taky neumim představit mechanismus, kterej skrátka jeden den vynechá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rad by som sa s Vami podelil o moju skusenost s Tudor GMT. Zadovazil som si ich presne pred tyzdnom (komplet nove od AD, dodane priamo z Tudor/Rolex HQ dva tyzdne spat). Odvtedy datum preskocil pocas noci o dva dni dopredu dvakrat, z 26. Aug na 28. Aug a poslednu noc z 29. Aug na 31. Aug. Pred par mesiacmi mi bolo povedane, ze problem s datumom bol vyrieseny, no zda sa, ze nie...

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc ma to nehneva, mam ine hodinky, ktore mozem nosit, ale je to neprijemne, ked si clovek kupi nove hodinky za nemaly peniaz a hned po tyzdni musia ist do servisu. Ostava mi len dufat, ze problem vyriesia na prvy krat a nebudem to muskiet reist 2x,3x....

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...