Přejít na obsah

Tudor BB GMT Problém s datumem


bob.zizka

Doporučené příspěvky

Jen poznámka ke Koscomu. Ten je autorizovany prodejce, nikoliv servis. Vse posila Bechynemu, ktery to nasledne resi.

To je pravda.Přes Bechyněho šly prý údajně do švajcu.Což mně tehdy v Koscomu taky řekli - yes.

Už sem to tady někdy dříve také psal.

Upraveno uživatelem bobi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem je tam reklamoval 2x, dnes podruhé. Vždy proběhla informace o Bechyněm o švajcu nic. Nevím, jak to bylo v minulosti. Nic méně, pokud se nepletu, tak první kusy šly celosvětově do švýcarska, následně Tudor přesunul opravy na lokální servisní střediska. Takže historicky to mohla být pravda, případně měl servisní technik zastaralou informaci (to jsem myslel tím nedorozuměním). Nic to hlavně nemění na faktu, že Tudor situaci hrubě nezvládá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem je tam reklamoval 2x, dnes podruhé. Vždy proběhla informace o Bechyněm o švajcu nic. Nevím, jak to bylo v minulosti. Nic méně, pokud se nepletu, tak první kusy šly celosvětově do švýcarska, následně Tudor přesunul opravy na lokální servisní střediska. Takže historicky to mohla být pravda, případně měl servisní technik zastaralou informaci (to jsem myslel tím nedorozuměním). Nic to hlavně nemění na faktu, že Tudor situaci hrubě nezvládá.

Absolut souhlas, velmi to poskozuje image a kvalitu znacky a treba u me ma ted Tudor utrum.. diky tomuhle.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych Tudor kvůli tomu úplně nezatracoval. Je to problém jednoho strojku, jednoho modelu. Problém nevnímám až tak v samotném defektu, ale v tom jak to bylo nebo spíše nebylo komunikováno. Podle toho, co bylo uvedeno výše, ale není vina úplně na straně Tudor, nýbrž na straně servisů či distributorů. Úplně nejférovější by bylo, kdyby Tudor vyhlásil svolávací akci. Něco jako automobilky, když musí vyměnit např. airbagy. To, že se to nestalo, může nasvědčovat tomu, že možná přesně neví, jak problém efektivně a natrvalo vyřešit. To by byla stíha. Anebo důvod pořídit si BB58 nebo BB chrono :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu, ze za to muze vicemene ad.., ale i to musi mit vyrobce podchycene a vybirat si, ty kteri jsou sto jejich hodinky prodavat na urovni a kvalite hodne znacky... tak je to ze vsim. Pochybuju, ze by nekdy priznali ofiko nakou chybou- kor v dnesni ne uplne fajn dobe pro mechanicky hodinky... ale kdyz uz das ty hodinky k ad do servisu a za 45 dni ti je uctive vrati, predpokladam, ze aspon dostanu papir co a jak a treba omluvu, ikdyz to bych chtel asi moc.. a to cloveka jako me proste se.e... kazdopadne 58ky sou cesta;-) souhlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absolut souhlas, velmi to poskozuje image a kvalitu znacky a treba u me ma ted Tudor utrum.. diky tomuhle.. 

Přesně kvůli tomu jsem se na to ptal, protože to není problém s jedním kusem. Ale pokud se to stane po reklamaci, respektive údajné výměně strojku znovu, tak by to byl konec i u mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně kvůli tomu jsem se na to ptal, protože to není problém s jedním kusem. Ale pokud se to stane po reklamaci, respektive údajné výměně strojku znovu, tak by to byl konec i u mě.

Tak tak Davi;-) jako parek na hlave mozna mam, ale jitrnici fuckt nee;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, než to ukončíme, nechtěli bychom napsat Bechyněmu o oficiální vyjádření? Zajímalo by mě to. Obě značky ze stáje R jsou dost exkluzivní zboží (nebo si na to minimálně hrají) a oficiální odpověď se zárukami do budoucna by měla být samozřejmostí. Začal jsem přemýšlet o Tudor a teď jsem nalomenej. Pokud se do toho nikomu nechce, klidně jim napíšu. Jsem ale u nich bez historie.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...