Přejít na obsah

Tudor BB GMT Problém s datumem


bob.zizka

Doporučené příspěvky

Tak Tudor si tímhle nezadělal jen na pěknej průser, ale především na pěknou ostudu, fakt jsem zvědavej, jak tohle skončí.  Těch případů asi nebudou jenom  desítky, ale mnohem víc. Já za sebe můžu říct, že bych ty hodinky už nechtěl, páč tohle divadlo by mi to strašně znechutilo a už bych z nich asi nedokázal mít radost. To je ale jen můj názor.  

Já taky ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe si nedovolím toto tvrzení hodnotit, kromě toho, že můžu napsat, že s ním (B01) jsem absolutně spokojený. Mám nebo jsem měl tento strojek v hodinkách 5x. B01 i 04 a přesnost kolem +1 až +3 sec za 24 hodin při konstatním nošení - do toho 500M WR, rychloposuv data bez ohledu na denní dobu, příjemná rezerva chodu, odolnost vůči nárazům. Za mě absolutní spokojenost. A jak jsem psal výše, za důležité považuji taky to, že hodinky prochází pravidelnými kontrolami a firma si to hlídá, což tady (u Tudor) to lehce podcenili.

Tudor to nepodcenil. Tudor si ten servisní interval zajistil pomocí data. Prostě jsou dál jak Brajtle kde na to musíš furt myslet že je máš poslat. Tudory si o to řeknou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tudor to nepodcenil. Tudor si ten servisní interval zajistil pomocí data. Prostě jsou dál jak Brajtle kde na to musíš furt myslet že je máš poslat. Tudory si o to řeknou.

:D

 

Je dobrý to brát takhle s nadhledem ... radši si to budu dále hlídat, ale hodinky mít bez potíží a s radostí nosit :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přitom zrovna Tudor a Breitling na vývoji strojku úzce spolupracují. Tříručka od Bretlingu je překopaný MT5602 a naopak Chronografy od Tudoru jsou upravené B01. Já bych to nepaušalizoval. Je zřejmé, že MT5652 má problémy, ale ostatní kalibry jsou v pořádku. Já si například na MT5402 vůbec nemůžu stěžovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno. Napsal jsem do Hodinářství Bechyně ohledně problematiky výše popsané. Dnes mi volal sympatický pán s vysvětlením. Jeho odpověď popíši v bodech.

 

1. BB GMT vykazoval vadný strojek. Bechyně jej při reklamaci posílal do Švýcarska, odkud se hodinky vrátily "opravené" bez bližší specifikace, tudíž bez popisu opravy. Po takto uskutečněných reklamacích se HB ještě dvakrát vrátily totožné hodinky na reklamaci zpět.

 

2. Nyní již mění HB v případě reklamace strojky za nové a nikam hodinky tudíž neposílá

 

3. Tudor chybu opravil a u nových BB GMT se již chyba nebude opakovat

 

Hezký den všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky za ochotu a informace! Hledal jsem na netu, co byla přesná technická příčina závady, ale neúspěšně. To by mě skutečně zajímalo. Stejně jako to, co přesně znamená "nové BB GMT" , tj.od kterého sériového čísla jsou už upravené strojky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alesi, po boji je kazdy general. Ve chvili, kdy problem vznikne a jeste poradne nevis, jak moc je vazny, tak tezko zacit obrovskou logistickou akci se stahovanim globalni produkce a nahrazovanim novymi kusy. Na to neni nastavenej procesne a kapacitne ani Tudor.

Souhlasim. Co se mi nelibi, nestahnout komplet vadnou produkci z pultu a nechat zakaznika koupit si v podstate krap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim kolik kusu GMT slo do sveta, nevim, jak je Tudor nastavenej, ale aby se dal nedostavaly vadne kusy zakaznikovi, se zabranit da. A kdyz i dnes je schopny ti dealer prodat hodinky se spatnym strojkem, kdyz se vi vo co de, je na houby.

Predstav si, ze mas ve svete treba 1000 ks a sance na projeveni problemu je 20%. Budes kvuli tomu produkci stahovat? S ruznyma pravidlama logistiky a fakturace v ruznych koutech sveta s ruznou celni politikou. Zaroven tim zablokujes dalsi prodeje na nezanedbatelnou dobu. Krome, musis na problem reagovat i presto, ze treba nemas jeste pripraveny technicky reseni. Tak zkusis jiny mazani a paralelne odladis a otestujes zmenu designu. Tu musis zavest do vyroby, pripravit nahradni dily, rozeslat je a zaskolit servisaky. Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jste evidentně odborníci, můžete mi poradit? Chtěl bych koupit Tudory od tohoto obchodníka:

https://www.vipstation.com.hk/

Našel jsem je přes chrono 24, vypadá to jako luxusní butik, ale to místo obchodu - Hongkong mě trochu děsí..

Nabízí i jiné značky. Vše nové, krabička papíry a spol. Ve srovnání s naším autorizovaným dealerem, je rozdíl v ceně i 32 000, to je dost! Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...