Přejít na obsah

Tudor BB GMT Problém s datumem


bob.zizka

Doporučené příspěvky

Pánové, jste evidentně odborníci, můžete mi poradit? Chtěl bych koupit Tudory od tohoto obchodníka:

https://www.vipstation.com.hk/

Našel jsem je přes chrono 24, vypadá to jako luxusní butik, ale to místo obchodu - Hongkong mě trochu děsí..

Nabízí i jiné značky. Vše nové, krabička papíry a spol. Ve srovnání s naším autorizovaným dealerem, je rozdíl v ceně i 32 000, to je dost! Předem děkuji

Pripocital si si dan, prepravu, clo?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se omlouvam, ze jsem s tim otravoval. Clo se jednou plati, jednou zase ne, to udajne zalezi na urednicich, kazdopadne dan musim zaplatit plnou a v tom pripade se uz nevyplati vubec riskovat. V tom pripade bude rozdil ani ne 10tis kc a tam uz vidim jasnou vyhodu ceskeho AD, servisniho zazemi a spol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude sedivka.

Ale bud zle pozeram alebo som slepy, nasiel som tam len jedny za 33000 HKD, co je cca 98000 Kc, plus dan 20%, plus ostatne, to mi nepride ako vyhodny obchod.

Edit: trvalo mi to dlhsie napisat, tak si si to ujasnil sam:)

Upraveno uživatelem Harwey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude sedivka.

Ale bud zle pozeram alebo som slepy, nasiel som tam len jedny za 33000 HKD, co je cca 98000 Kc, plus dan 20%, plus ostatne, to mi nepride ako vyhodny obchod.

Edit: trvalo mi to dlhsie napisat, tak si si to ujasnil sam:)

Mluvil jsem o tomhle, je to pres ceske Chrono24:

https://www.chrono24.cz/tudor/pelagos-stainless-steel-titanium-black-automatic-25610tnl--id11957461.htm - to je rozdil nez u nas 109tis.

 

Puvodne jsem chtel totiz ty GMT pepsiny, mam TAGy GMT a luxus!!, ale po tom co tady ctu / chudaci kluci / tak nikdy.

Jinak preju at Vam to vsem dobre dopadne. Cetl jsem to cely, a evidentne nikdo nevi v cem je problem. Bojim, se ze ani Tudor moc ne.. kdyz se to opakuje i ?po vymene strojku?..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvil jsem o tomhle, je to pres ceske Chrono24:https://www.chrono24.cz/tudor/pelagos-stainless-steel-titanium-black-automatic-25610tnl--id11957461.htm - to je rozdil nez u nas 109tis.

Puvodne jsem chtel totiz ty GMT pepsiny, mam TAGy GMT a luxus!!, ale po tom co tady ctu / chudaci kluci / tak nikdy.

Jinak preju at Vam to vsem dobre dopadne. Cetl jsem to cely, a evidentne nikdo nevi v cem je problem. Bojim, se ze ani Tudor moc ne.. kdyz se to opakuje i ?po vymene strojku?..

Budu se jen opakovat, mám je po servisu, výměně strojku, v chodu skoro každej den a vše ok. Dle mého se není uz čeho bat. Já jsem spokojenej. Prvotní rozčarování opadlo, stává se to i u dražších věci.

Fakt to nedemonizujte tolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu se jen opakovat, mám je po servisu, výměně strojku, v chodu skoro každej den a vše ok. Dle mého se není uz čeho bat. Já jsem spokojenej. Prvotní rozčarování opadlo, stává se to i u dražších věci.

Fakt to nedemonizujte tolik.

Moje džíemtýčka taky jedou po servisu už 4 a půl měsíce na jedničku. :smile_anim:

post-27300-0-00613600-1570964783_thumb.jpegpost-27300-0-35371700-1570965105_thumb.jpeg

post-27300-0-23601900-1570964823.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Já jsem vyzvednul hodinky den před plánovaným termínem dokončení servisu.

 

Reklamace druhá, vyměněn strojek.

 

Nicméně jsem si hned večer všimnul, že úplně dobře nenasadili ručičky, tak je to tam zase na další měsíc (snad ne) na servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem napíšu svůj příběh GMT jsem koupil cca před rokem první stroj vydržel asi 3měsíce pak reklamace měsíc čekání a hodinky doma. To ještě tak nějaká radost z nákupu zůstala, před měsícem se mi ale ?seklo? datum a zůstalo viset mezi 2-3 viz foto, takto to bylo několik hodin než jsem dojel domu a zkusil ho přetočit ale po půlnoci dle GMT se to seklo zase mezi 3-4 a takto to zůstalo až do večera, kdy jsem hodinky odnesl na reklamaci. Dnes jsem si je vyzvedl a Bechyně napsal že závada byla nezjištěna jasně viditelně seklej datum a hodiny jsou teda ok. Každopádně teď datum přeskakuje záhadně a já nevím co má s těma sr-čema dělat radost žádná hodiny chci prodat a nemůžu protože mám obavu že se závada projeví znova u nového majitele.

 

https://img35.rajce.idnes.cz/d3501/16/16446/16446064_bf38e978f2a95d0240b40ea48337c4bf/images/IMG_5716.jpg?ver=0

 

https://img35.rajce.idnes.cz/d3501/16/16446/16446064_bf38e978f2a95d0240b40ea48337c4bf/images/IMG_5725.jpg?ver=0

 

https://img35.rajce.idnes.cz/d3501/16/16446/16446064_bf38e978f2a95d0240b40ea48337c4bf/images/IMG_5749.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TVL my jsme fakt těžkej východ ... když čtu na jeho stránkách ty sladký, marketingový kecy o odbornících a mistrech ? A pak takhle vyjebou se zákazníkem? Do toho mazačka medu kolem huby s čekačkama a buzerace člověka (Dawe009), kterej si objedná na waiting SD a oni mu je neprodaj a ještě pátraj po tom, co s nima kupující udělá, když jim za ně vysolí tři kila? Ty vole co se z tohohle krámku přijde příště? :sick01:

 

Bagger: Je mi Tě upřímně líto, vysolit kilo za hodinky, mít s nima problém a ještě Ti je omlátit o hlavu, že co jako chceš když jsou v pořádku? Kokos, okamžitě bych psal do Švajcu nebo je odnesl do Koscomu, protože tam je prozákaznický přístup úplně jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svata pravda, Davide...! 
Maj to u spousty lidi nahnutý pěkně, ale očividně jim to vrásky nedělá a směle pokračujou dál a ty jejich povídačky o rolexu... ty sou jak pro děti ze zvláštní školy. O kastování zákazníku nemluvě...tohle opravdu není fér jednani a pristup v 90% nulovej... Hr?za. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...