Přejít na obsah

Tudor BB GMT Problém s datumem


bob.zizka

Doporučené příspěvky

Nejhorsi je, ze ty hodniky mi skvele sedi a jsou nadherny. Ale proste se je bojim koupit znova (v pripade, ze by vratili penize). Zavada, ktera se objevuje uplne random a treba az za pul roku, to uz asi fakt mentalne nedam. 

Ani se ti nedivím. Mě ta závada zkazila úplně radost z tehle hodinek a ač oprava proběhla dobře, už jsem je nechtěl a že se mi stále libej, nekoupím si je znovu ani náhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdou je, že tahle závada je dost zvláštní. Měl jsem je dvakrát. Jednou funglovky koupené jako jedny z prvních u AD v Praze. Podruhé pak lehce nošené od zdejšího kolegy, který je pak ode mně koupil zpátky.

V obou případech jsem je nosil takřka denně řadu měsíců a problém s datem se neprojevil ani jednou.

Pokud je mi známo, v obou těchto konkrétních kusech už je nový strojek. Jak to? Fakt by mě to zajímalo.

Stejně jako několik z vás bych si je rád koupil znovu, líbí se mi a nosily se mi dobře, ale taky mám obavu, abych pak nemusel absolvovat nepříjemnou reklamaci. Zapeklité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje GMT koupeny v březnu (2019).

Datum také po měsíci zlobil,takže byly odeslány do švajcu na výměnu srdíčka.Koncem května se vrátily a od té doby co dostaly Džíemtýčka nový strojek,tak šlapou stále na jedničku.Datum bez chyby a přesnost taky super ;) .

 

Po deseti měsících : post-27300-0-42641300-1583138393.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry,asi blbě počítám.Po 9 měsících :) .

Ale to je jedno,měsíc sem,měsíc tam.Hlavně ,že šlapou jak švýcary :smile_anim:.

 

Ta presnost jde mimo moje chapani.. :eek:  Jak je vubec mozne seridit strojek tak neuveritelne presne, ze neudela ani desetinu sekundy v prumeru za den!  :blink: To je naprosta pecka! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje předchozí BB chrono šly taky tak přesně, že jsem to už pak ani neměřil a hodinky jsem za půl roku (s výjimkou změny času) ani neseřizoval :-)

Moje BB58 jdou teď 1 sekundu do mínusu, což je v porovnání s výše uvedeným úplná hrůza ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta presnost jde mimo moje chapani.. :eek:  Jak je vubec mozne seridit strojek tak neuveritelne presne, ze neudela ani desetinu sekundy v prumeru za den!  :blink: To je naprosta pecka! 

 

Já už je chtěl párkrát prodat,ale právě kvůli té přesnosti jsem si to vždycky rozmyslel.Myslím,že žádné mé rolby ani vomegy až  takhle přesné nebyly.No,a navíc jsou ty džíemtýčka i krásné,že :lol2:.

Ale je to 9 měsíční průměr.Oni první 3-4 měsíce šli trochu do plusu,pak si to sedlo a je to takové vyrovnané.Prostě super.

29.2. jsem nepřetočil datum,došlo k tomu až dnes.A i kydyž jsem si dneska říkal,že už netřeba nic měřit,tak zkusím ještě chvíli měřit úplně nanovo (znova) ;) :D  .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moje BB58 ktere jsem koupil pred 8 mesici od AD jsou az abnormalne presny mam je na ruce skoro denne nikdy mi jeste nevyschly a cas jsem jeste neprenastavoval od koupe jsou ted +21 sekund. Dal jsem je na hnedej remen od Stowa Flieger a vypada to super, je ze me ted one watch guy =)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem moc zvědavej jak tahle tahanice dopadne a doufám, že kladně pro Tebe! Je to fakt trapný u hodinek za bezmála 100k... tak držím palec!

 

Tak saga je u konce, penize vcera vraceny. Moc diky Adamovi a nakonec i Bechynemu za pozitivni a relativne rychle vyrizeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...