Přejít na obsah

Tudor BB GMT Problém s datumem


bob.zizka

Doporučené příspěvky

Diky za dulezitou informaci! Takze co rikal Kuncak plati, akorat carollinum to dela uz dele a bechyne ted dva mesice . Aspon ze tak, kazdopadne bych chtel pri predani ten puvodni kalibr videt, ale to se samo da osmelit;-) 

Kalibr je pořád stejný, jen strojek je jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tu anketu i diskuzi jsem koukal. Průšvih je, že tam jsou borci, kteří tvrdí, že jim hodinky bez problémů šlapaly klidně i osm měsíců a pak se teprve chyba projevila.

 

Pak je otázka, na kolik je výsledek té ankety relevantní (i tak je tristní).

Kdyby Tudor jasně řekl, co je špatně a jak to vyřešil, tak je klid.

 

Pro mě je ale nejhorší, že se problém objevuje u již jednou reklamovaných kusů. To pak vypadá, jako že nevědí, co s tím.

Upraveno uživatelem PEtrS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravá sranda začně, až se to někomu projeví po záruce. Skoro se divím, že to neřeší svolávačkou.

a nebo po treti a bude chtít peníze zpět....dle mýho názoru tu svolávačku nikdy neudělaj, nepřipustí chybu, to by jim hrozně uškodilo, víc než tohle myslím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to třeba vnímám zcela opačně. Já bych třeba nekoupil hodinky, u kterých se pokazilo něco, o čem firma raději mlčí a mlží, nedává papír. A pokud se ti to vysype po záruce, tak výměna stroje bude za kolik? 40? Jsem zvědav, za kolik budou chodit použité kousky po záruce..

 

Mechanické hodinky za cca kilo nevnímám jako spotřebák, spíš jeho přesný opak. Takže bych ocenil, kdyby výrobce přiznal barvu a opravil co se nepovedlo.

 

Nedej bože, jestli si je někdo koupil jako sváteční a nosí je jednou měsíčně do opery.

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo po treti a bude chtít peníze zpět....dle mýho názoru tu svolávačku nikdy neudělaj, nepřipustí chybu, to by jim hrozně uškodilo, víc než tohle myslím...

Já si teda myslím, že tohle je dost velký problém už teď ... otázkou je, co by vyřešila svolávačka u strojku, který už byl vyměněn :D ... ? Viz. váš případ. Já už jsem taky na pozoru, tohle by se prostě u hodinek za kilo nemělo stávat opakovaně, navíc člověk musí úplně ztratit radost z hodinek, jako takových.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na GMT mám od Koscomu prodlouženou pětiletou záruku na přesnost a funkčnost strojku.Koukal jsem,že tu prodlouženou záruku nyní už asi neposkytují,nebo jsem to aspoň nenašel :eek:.

Upraveno uživatelem bobi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si teda myslím, že tohle je dost velký problém už teď ... otázkou je, co by vyřešila svolávačka u strojku, který už byl vyměněn :D ... ? Viz. váš případ. Já už jsem taky na pozoru, tohle by se prostě u hodinek za kilo nemělo stávat opakovaně, navíc člověk musí úplně ztratit radost z hodinek, jako takových.

To rozhodne je, ale za me je chyba hlavne v tom jak to komunikujou, resp spis teda nekomunikujou... otazka je, jestli je to takhle reseny blbe jen u nas nebo i za kopeckama... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to třeba vnímám zcela opačně. Já bych třeba nekoupil hodinky, u kterých se pokazilo něco, o čem firma raději mlčí a mlží, nedává papír. A pokud se ti to vysype po záruce, tak výměna stroje bude za kolik? 40? Jsem zvědav, za kolik budou chodit použité kousky po záruce..

 

Mechanické hodinky za cca kilo nevnímám jako spotřebák, spíš jeho přesný opak. Takže bych ocenil, kdyby výrobce přiznal barvu a opravil co se nepovedlo.

 

Nedej bože, jestli si je někdo koupil jako sváteční a nosí je jednou měsíčně do opery.

Přesně tak. Těch hodinek museli prodat kupu. Jestli to chtěj řešit takhle, tak asi serou na nějakou prestiž a jméno. Je zcela evidentní, že se jim to vymklo z rukou a pod kontrolou to už dlouho nemaj. Mnohem jednodušší a hlavně ferovejsi by bylo přiznat barvu a vrátit prachy/dat novej kus/vyřešit to nějakým nadstardandnim bonusem. Tohle je prachsprosta saskarna hodná tak Eltonu, ne Tudoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jejich stránkách sem to nenašel,vždycky to tam bylo.

Možná blbě hledám :unsure:,

To je otázka, oni to dost změnili, ale spíš jsem chtěl napsat, že ta záruka stále platí, ověřeno dnes. Mimochodem jeden z taháků, proč to koupit u nich.

 

To rozhodne je, ale za me je chyba hlavne v tom jak to komunikujou, resp spis teda nekomunikujou... otazka je, jestli je to takhle reseny blbe jen u nas nebo i za kopeckama... 

No, ať je to, jak je to, tak to nic nemění na tom, že zrovna tenhle model měl dobrý potenciál udržitelnosti hodnoty a teď teda nevím. Ten mechanismus je evidentně problém, v tomto případě i po výměně. No a když k tomu připočtu, že začíná Tudor zkoušet stejnou prodejní rétoriku, jako Rolex, ostatně už dnes se mnohdy čeká řadu měsíců na určité modely, tak myslím, že tyhle problémy by měli v cukuletu řešit. A jestli tady někdo píše, že dostal "dárečky" v podobě čeho? Propiska Tudor? Poznámkový blok? Klíčenka? Právě proto si myslím, že v tuto chvíli (myslím Adama) je na místě vrácení financí bez ohledu na další okolnosti, ten strojek je krátce po výměně, tečka.

 

Měl jsem v minulosti Fastrider v keramice a taky jsme s kolegou řešili potíže, není to žádná vyjímka, bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty dárečky jsem zmínil já.Myslel sem tím,že by to mohlo fungovat jako rozpoznávací znak,jestli byly hodinky na servisu ve švajcu,nebo u nás (CZ).Náš sevrvis ti pravděpodobně poslal na(jakoby) omluvu totiž kulový.Tak proto jsem to uvedl.Samo,že to byla čepice,cestovní pouzdro a propiska :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, jako cepici at si strci na hlavu a prupisku do zadele! Tohle je metoda pokus - omyl, a to u hodinek ze Svajcu za kilo necekam... ja se opravdu tesim na ty 3.reklamace v poradi a inzeraty v sekci prodej: Prodam super GMT, jen 2x na reklamaci a slapou jak svycary...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na GMT mám od Koscomu prodlouženou pětiletou záruku na přesnost a funkčnost strojku.Koukal jsem,že tu prodlouženou záruku nyní už asi neposkytují,nebo jsem to aspoň nenašel :eek:.

Koscom predelava web a momentalne je v poloprovoznim rezimu. Petileta zaruka na hodinky koupene u nic pokud vim plati stale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...