Přejít na obsah

SOH II - nové tah / pravost


DaVE19

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám pořízené nové B. SOH II B20 od AD - Dušáka.

 

Co mě zaujalo na všech fotkách, co jsem kdy viděl je na tahu - sponě "model depose" a "manufacture en suisse".

 

Já tam mám pouze "model depose" a, i když je to koupeno u AD, tak jsou to mé první takto drahé hodinky a je mě to děsně divné?

 

Dále se chci zeptat, kde prosím najdu na hodinkách SN, připadám si jako letadlo. Vidím COS číslo certifikace, ale ne SN, na tahu je sice kód o 6 místech, ale ten zase nemám k čemu přiřadit (na hodinkách je pouze SOC číslo.

 

Dále mám kód hodinek AB2030161C1S1, ale reálně jsem kupoval / chtěl AB2030161C1A1

 

Podle mě tedy vzali tento model a přehodili tah, to můžou, není číslo na tahu SN hodinek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, Serial Number by si mal mat oznacene na spode dynku pod napisom Breitling s malimi pismenami.

K ostatnemu sa neviem vyjadrit ale B uz neraz menil formulaciu nazvov a pod. Skus sa opytat clena Sphinxx

post-33015-0-07283500-1569140615_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem ADIkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem v klidu, číslo - reference hodinek je proto, že je dávali z kaučuku na tah. SN mě bylo popsáno a dívali jsme se na 4. stejné tahy a B. to měl pokaždé jinak. 

Asi přestanu "plašit", google mě docela dost "zmátnul".

 

Každopádně, jako prodejce super, nevadili jim otázky, které mohli pro ně být i "hloupé", velmi vstřícný přístup (přímo pan vedoucí prodejny).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...