Přejít na obsah

Sbíráte někdo PRIMky?


Doporučené příspěvky

Vím, že se mnou nebudete souhlasit.... Perexo pouzdro mi příjde mnohem víc podobné originálu než jiná nová výroba :-)Mám i originál nenošené pouzdro, ale toho mi příjde škoda i na příležitostné nošení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Tak jsem si blejsknul tu svou letecko-potápěčskou skupinu...

Nechci se tě nějak dotknut, je to pěkná hromádka, ale musím tu položit jednu otázku.

Zajímalo by mě kolik už je celkem dněšnímu dni naboucháno těch vrtulníčků ta "původní renovace pro AČR"

byla snad jen tři(? - opravte mě) kusy, co jsem vyčetl. Dnes budeme nejspíš na desítkách kusů, otázkou je jestli v nich tiká

i strojek Miyota.

Upraveno uživatelem t.p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Sokolíky  celkem troje , 2 x nerez a jednou chromovaný,  moc se mě líbí ta silueta vrtulníku  ,  ve dvou  mám 96  a v jedněch je  Miyota.   Číslovaný bouhužel nemám ani jedny :-(

 

Kromě těch s japonským strojkem ( ty jsou celé z Eltonu )  jsem objednával jen číselníky a ručky v Eltonu a skládal doma sám.

Upraveno uživatelem Miroslávek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vrtulníček je hezkej stejně jako hafan PS :D Ten cifr má potenciál i na další věci.

Třeba zkřížené meče- znak majetku AČR... Jinak Prim Sport s Miyotou určitě nejsou marný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Primky nesbírám. Ale když jsem vloni dostal tuhle nabídku, neváhal jsem. Hodinky jsou prakticky nové šuplíkovky. Letecké přibyly teď, taky se nedalo odolat. Sbírka to není, ale mám z nich radost a třeba jednou.... 

post-3283-0-48775000-1472750246_thumb.jpg

post-3283-0-58550900-1472750258_thumb.jpg

post-3283-0-38827500-1472750281_thumb.jpg

post-3283-0-42213500-1472750301_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...