Přejít na obsah

Sbíráte někdo PRIMky?


Doporučené příspěvky

Tak jsem zacal loni a v tuto dobu je to asi rok co jsem si zajel pro prvni v inzeratu, ze to bude mnohozenstvi jsem neplanoval. Nu coz, tak trochu gaucingu a mala uvaha, proc jen dve ruce a jen na jedne z nich typl bych ze at to ti nadsenci nemaji jak napsane na cele.

 

omlouvam se za interpunkci pocitac nahradil mobil

post-54674-0-40868200-1518176411_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Ahoj lidi,

jsem tu novej, ale do sbírání PRIMek jsem se úplně zbláznil. Jak můžete vidět na mém instagramu. Myslím že mám co nabídnout.  :clap:

 

Zde přikládám: https://www.instagram.com/steven_gash/

 

Tak mrkněte... a budu rád za odběr  :notworthy:  ;)

 

Přeji krásný večer 

 

Steven 

Upraveno uživatelem Steven Gash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny nadšence hodinek Prim.Jsem s vámi již nějakej ten rok ale než jsem se odhodlal se zaregistrovat na chronomagu tak to trvalo.Tak prosím dovolte se mi představit. Moje sběratelské začátky byli o sbírání starých Českých knih od roku 1500-1800 no a když jsem naplnil knihovnu a nebylo už možnost žádné knihy z důvodu místa pořizovat tak mně něco chybělo,ano byl to sběratelský zápal

post-63266-0-72109900-1522348631_thumb.jpg

post-63266-0-53688600-1522348659_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se nepřidal se mi tam celý text tak se snažim ho tamdát znova holt začátečník. Zdravím všechny nadšence hodinek Prim.Jsem s vámi již nějakej ten rok ale než jsem se odhodlal se zaregistrovat na chronomagu tak to trvalo.Tak prosím dovolte se mi představit. Moje sběratelské začátky byli o sbírání starých Českých knih od roku 1500-1800 no a když jsem naplnil knihovnu a nebylo už možnost žádné knihy z důvodu místa pořizovat tak mně něco chybělo,ano byl to sběratelský zápal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čas to je ono to je to co mi chybělo hodinky zvolal jsem.A vzpoměl jsem si na dědu co pracoval za války jako mašinfíra který mě vyprávěl že hodinky mu házeli do kabinky vězňové jen ať jim zpátky hodí kousek chleba.Tak jsem se pídil kde ty hodinky jsou a našel jsem pár švýcarských hodinek které mě na první pohled uchvátili tak jsem začal sbíral švýcary ale zjistil jsem že to nějak není ono a vzpoměl jsem si na toho samého dědu který jezdil v té mašině, že mi jako školákovi dal fungl nové zlacené primky které dostal od ČSD za to že při tom ježděni jako mašinfíra ohluchnul. Dostal jsem je i s krabičkou a záručním listem kalibr 50 teđ už to vím ale tehdá jsem neměl ani tucha o existenci nějakých kalibrů a že jsem pořád otevíral víčko a snažil se zjistit jak to všechno funguje až jsem je rozbil a poškrábal víčko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že tohle fiasko tu už zůstane na věky věků tak to zkrátím.Ty první zlacené jsou od mého dědy které jsem dostal od před třiceti lety a kvůli kterým jsem začal primky sbírat a drůhá fotka co jsem už nasbíral.Ještě jednou příjměte mojí omluvu.Nevím jak se mi to povedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...