Přejít na obsah

L.E. Victorinox Swiss Army


Milil

Doporučené příspěvky

Musím říci,že méně je někdy více.Asi se snažili toho dostat na číselník co nejvíc,ale podle mě je dost nepřehledný.Datumovka se tam úplně ztrácí.

Rezerva nátahu je zvýrazněna na úkor vteřinovky.Moc se nepovedli ani indexy.Naopak se mi líbí tvar ruček a samozřejmě černá barva pouzdra.Řemen

se myslím také povedl.Můj názor na tyto hodinky je asi trochu drsnější,ale nemůžu si pomoct.

A protože se jedná o limitku,tak si s prodejem nemusí dělat starosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líbí a to že dost, té datumovky jsem si všiml také až na podruhé. Je tam dost informací, ale podle mne si člověk za chvilku zvykne a pak nemá problém letmým pohledem zjistit čas,...

PS: Jinak jsem se koukal na jejich stránky na další fotky a jsou fakt bombastický. Zrovna hledám kolik stojí...

PS2: Tak n ajejich stránkách jsem nic nenašel, ale mají tady nějaký nelimitovaný model: http://www.swissarmy.com/Timepieces/Pages/...duct=24783& a ten u nich stojí 1495USD

Upraveno uživatelem Kyle Case
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Airboss jsou nepovedené hodinky, zajímavá a čistá byla l.e.Victorinox Swiss Army Dive Master 500, ETA 2896, průměr 43 mm, ocelové pouzdro, PVD, heliový ventil, WR 500 metrů, počet kusů 900 a cena velice příjemných 1700 ? .

 

 

 

23384860.jpg

 

23385387.jpg

 

23386220.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další kousek z nové modelové řady, olivová barva číselniků má připomínat zbarvení Jeepů US armády za II. WW . Pro méně militantní zájemce se vyrábí též v decentní černé a bílé .

 

Victorinox Swiss Army - Infantry Vintage

 

 

 

vsa-infantry-vintage-241287-241291922.jpg

Upraveno uživatelem thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...