Přejít na obsah

PEtrS - Chrono cesta


PEtrS

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chachachachááá !!!! Teď jsem to projel celé a Ty budeš taky solidní chronomagor !!! :lol2:

Jen tak dál....  

Za mne topka jsou ty Tudory GMT a Zenithy. Ty Baumgartnery jsem už několikrát chtěl, fakt jsem si musel sedět na rukách.

Super vkus, žádná nuda...teda až na ty RLX  :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky ;)

Tak ono už je to taky pár let, co jsem do toho spadnul. Od nákupu prvních Švýcarů (Longines) to bude letos 19 let... Já navíc mívám tyhle chrono záchvaty spíš ve vlnách, pak jsem zase chvilku bez příznaků. Ale poslední rok v tom zase jedu trochu víc...

Blbý teď je, že se mi z aktuální "velké šestky" vlastně nechce nic pustit. Ale ten zbytek plánuju nějak zredukovat a obměnit.

post-310-0-14980300-1587365824_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlkovky jsou super, ale v pohodě je časem pustím dál. 
Kdyby se SKX normálně dál vyráběli, tak už jsem je dávno zase střelil. Takhle si je nechávám, aby mě to později nemrzelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V "A týmu" zatím žádné změny neplánuju, takže zábava zatím bude v kategorii "B". Pustil jsem do světa Vostok (potápěče), Hamiltony a Timex Q. Obzvlášť Hamiltony byly super víkendovky, ale naskytla se příležitost vyzkoušet hodinky, po kterých mlsně koukám už dlouho, a moc se jich tu na fóru netočí. Navíc z podobné military kategorie.

Prázdné místo v srdci jsem včera zacelil pomocí Glycine Airman No.1 Purist 36mm. Model Airman má zajímavou historii (např. zde) a já tohle retro můžu. Navíc jsem hodinek se světlým cifrem zatím moc neměl. 

24F667E2-DF88-4CE7-A0D5-C3F126CBA112_1_105_c.thumb.jpeg.a612c9867a94911056267eb893692c96.jpeg

Děti se mě ptali, jestli ty prťavý hodinky budu vážně nosit, ale přijdou mi úplně OK. Na nato řemenu jim to vážně sekne.

BAF812FA-17E6-4494-9954-ABD9D3B5B4AB_1_105_c.thumb.jpeg.bd5516a7d72c39281194ab82e70918ea.jpeg

Odečíst na tom čas je pro mě teda zatím dost výzva, ale to jsem čekal. Větší problém mi zatím dělá určování minut, protože se nedá snadno orientovat podle vnější stupnice.
I tak jsem chtěl zkusit z řady Airman zkusit "purist" verzi, která nemá GMT ručku a hodinová ručka oběhne cifru jednou za 24h.

B52116E0-4C4F-488E-B9FE-6F5858E91B3E_1_105_c.thumb.jpeg.2feb18c9e72755f3b1e86c4daa36e937.jpeg

Upraveno uživatelem PEtrS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Breitling Avenger GMT

Tak po delší době drobný update. U Tudor GMT se objevil problém s překlápěním data. Reklamace ale proběhla OK. No ale protože to chtělo v rámci covidové nudy nějakou změnu, šly Tudory stejně z domu a sbírku jsem doplnil o Béčka.

Nové modely mě moc neberou, ale tyhle Avengery jsou fajn. Navíc to bylo GMT za GMT :)

07AB5162-779F-4D6A-8DE7-89C568A005BD_1_201_a.jpeg

Upraveno uživatelem PEtrS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Epos Diver

V rámci výměny se ke mně dostaly i tyhle Eposy. Trochu mix různých hodinek, ale v reálu to vypadá líp než na fotkách.
Musí se jim nechat velmi slušné zpracování. Je to poctivý kus železa, ale překvapivě nevypadají na ruce blbě.

Láska na celý život to nebude (jsou na prodej...), ale pokud u se u mě nějakou dobu zdrží, tak na léto k vodě budou super.

3D658FFC-61DB-4C29-906F-DDFC5FF2C740_1_201_a.jpeg

AC4FEF84-5948-4AEB-AE66-892D4F966532_1_201_a.jpeg

EAFC6B48-D426-4D9A-89EB-073106D78AA2_1_201_a.jpeg

ECF3C974-3DD1-41D4-B039-E0181BF5991E_1_201_a.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PEtrS klobúk dole, zaujímavé kúsky a úžasná všehochuť. Ako som pozeral tvoje skupinové fotky, tak na každej je viac kúskov, ako som ja mal dokopy hodiniek, odkedy som sa vyliahol  😄  ... som len začínajúci pacient, ja som si minule prebehol všetky hodinky, čo som mal (aj digi, čo som mal, ako decko) a bolo ich 7 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Po delší době doplním nový přírůstek a to Omega Seamaster No Time To Die. Neboli hodinky z poslední Bondovky.

Tenhle kousek se mi líbil okamžitě, jakmile se objevily první fotky. Jak už jsem se tu vyznal, tenhle retro vzhled se mi líbí a v kombinaci s Bondem je to ještě lepší. Stopku vystavila cena, nové jsou fakt za nesmysl. Naštěstí secondary market funguje u Omegy ještě normálně  ;)

Jsou to naprosto geniální hodinky na hru s řemeny. Mám je na origo Nato strapu, ale sluší jim guma a dokoupil jsem jim i titanový mesh (ne Omega, 40k za mesh je raketa...).

IMG_2830.png

IMG_2878.png

IMG_2955.png

IMG_2957.png

Upraveno uživatelem PEtrS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomněl jsem si sem přidat Tissot PRX, které jsem měl asi měsíc a zase šly do světa.

Líbily se mi, ale unosil bych o chlup menší. Ty 35mm mi ale zase připadají moc malé. Počkám si na 38mm ;)

IMG_2081.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...