Jump to content
Sign in to follow this  
Bert

Zapnuto hodnocení příspěvků

Recommended Posts

Přátelé, kvůli hlasování o fotkách do kalendáře jsem zapnul možnost hodnocení příspěvků. Bohužel, toto nejde omezit pouze na téma Kalendář 2020. Každoročně se najde idiot, který začne Chronomag srovnávat s fejsbůkem. Prosím, letos by hezkým dárkem byla výjimka :-) Díky.

Nešlo by něco udělat s maximálním počtem bodů? Se mi to vlákno nechce procházet na xkrát.

Nikdy jsem moc nepochopil, že je možné dávat i mínus. Počítá se to ve finále?

Teda o nic mi nejde, přešel jsem na kalendář Houby a plísně.

To se zeptej Prischery. Už jsem mu posílal odkaz, tak se tady snad objeví.

Berte dik. K dotazum. Pokud je mozne zvednout pocet hlasu jsem pro, alespon bude mozne odhlasovat najednou. Pocet je asi jedno, myslim ze 368 asi neni treba, nikdo neda hlas vsem fotkam. Dal bych to na 200.

Co se tyce minusu. Me osobne se to nelibi, prijde mi to neuctive k autorovi. Casto minusuji lide, kteri sami neprispeli nicim. Nicmene je to jedno. Hlasovani pouzivame jako dulezite, ale zdaleka ne jedine kriterium. Dokazu se od minusu oprostit. Ale jejich nepouzivani mi setri praci.

Co se tyce minusu. Me osobne se to nelibi, prijde mi to neuctive k autorovi. Casto minusuji lide, kteri sami neprispeli nicim. 

když se oprostím od nějakého hlasování, páč je mi nějakej kalendář u prdele ...... tak 

když přijdeš někam na výstavu tak se ti všechno líbí abys neurazil autora a jeho píli ? :D

na druhou stranu odsoudíš ty co ničím nepřispěli páč mají třeba dost sebereflexe, aby tak nečinili ? 

------------------------------------------

skvělý ..... gratuluju

Nelíbí - nehlasuješ

Líbí - hlasuješ

To se dá pobrat.

Pánové, vaše lajky jsou mý křídla  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Napsal jsem ypovy delsi odpoved, ale travex to vyjadril za me krasne a jednoduse. Jen bych dodal, ze tato galerie je urcena k vyberu fotek do kalendare. Nikoliv k vystavovani obrazu. Proto jsou me osobne minusy nesympaticke.

travex nevyjádřil vůbec nic .... stejně jako ty ..... páč neumíte číst, ale to je fuk ...... tímto je hlasování zahájeno :D

Tak nevím, hlasoval jsem (samozřejmě pouze u těch, které se mi líbily jsem dal "plus"), par fotek, kde jsem kliknul změnilo stav na "plus jedna". Ale někde od třetiny už zůstal stav "nula". A hlasovací šipky zmizely, takže se to jakoby započetlo. Asi chyba v Matrixu.

Zobrazovani hlasu zlobi. Dlouhodobe. Ale modi vidi presne kdo a jak hlasoval. Vychazime z tohoto prehledu.