Přejít na obsah

Zapnuto hodnocení příspěvků


Doporučené příspěvky

Přátelé, kvůli hlasování o fotkách do kalendáře jsem zapnul možnost hodnocení příspěvků. Bohužel, toto nejde omezit pouze na téma Kalendář 2020. Každoročně se najde idiot, který začne Chronomag srovnávat s fejsbůkem. Prosím, letos by hezkým dárkem byla výjimka :-) Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte dik. K dotazum. Pokud je mozne zvednout pocet hlasu jsem pro, alespon bude mozne odhlasovat najednou. Pocet je asi jedno, myslim ze 368 asi neni treba, nikdo neda hlas vsem fotkam. Dal bych to na 200.

 

Co se tyce minusu. Me osobne se to nelibi, prijde mi to neuctive k autorovi. Casto minusuji lide, kteri sami neprispeli nicim. Nicmene je to jedno. Hlasovani pouzivame jako dulezite, ale zdaleka ne jedine kriterium. Dokazu se od minusu oprostit. Ale jejich nepouzivani mi setri praci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Co se tyce minusu. Me osobne se to nelibi, prijde mi to neuctive k autorovi. Casto minusuji lide, kteri sami neprispeli nicim. 

když se oprostím od nějakého hlasování, páč je mi nějakej kalendář u prdele ...... tak 

 

když přijdeš někam na výstavu tak se ti všechno líbí abys neurazil autora a jeho píli ? :D

 

 

na druhou stranu odsoudíš ty co ničím nepřispěli páč mají třeba dost sebereflexe, aby tak nečinili ? 

 

------------------------------------------

 

skvělý ..... gratuluju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, hlasoval jsem (samozřejmě pouze u těch, které se mi líbily jsem dal "plus"), par fotek, kde jsem kliknul změnilo stav na "plus jedna". Ale někde od třetiny už zůstal stav "nula". A hlasovací šipky zmizely, takže se to jakoby započetlo. Asi chyba v Matrixu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...