Přejít na obsah

Jak Conn ke Korunce dosel


Doporučené příspěvky

No, to neber úplně vážně. To je takovej můj "problém", GS mám od jara, a od tý doby se nic jinýho nedostane na ruku. A když občas koukám, že bych si něco přikoupil a už jsem skoro rozhodnutej, tak mě napdane, že za míň peněz můžu mát ještě Spring Drivy, tak proč sakra utrácet peníze za to či ono....., když to či ono není v žádným ohledu lepší. Ale jak říkám shora, neber to úplně vážně.

 

V pohode, nic z toho nedelam. Jen me zajimalo jak jsi to s tema GS myslel a ted chapu  :) Kazdej mame neco  :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohode, nic z toho nedelam. Jen me zajimalo jak jsi to s tema GS myslel a ted chapu  :) Kazdej mame neco  :D  

Jo v poho, problém mám spíš já. Ty máš fajn hodinky, rád na ně vzpomínám, vedle plechovejch subů moje oblíbený R. Ale zatímco suby už bych něchtěl, o těhle (byť s výhrama shora napsanýma) sem tam docela uvažuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to veci, ty nase myslenkovy pochody :)

Mne se po Expech za tech par dni jeste nezastesklo, ale jsem si temer jisty, ze to jednou prijde. Byl jsem dlouho presvedceny, ze ty jsou nafurt. Jsou to uzasny hodinky. At ti delaj radost.

Hele, to mám tak nějak podobně. Ale může se nám to čekání prodražit, tak bych měl nápad. V DE mají v jednom shopu asi 4 ks ve slušným stavu ve full setu kolem 125t. No, tak si společně objednáme dvoje a doma je strčíme do šuplíku, než to na nás zas přijde. No a s ohledem na nákup více kusů ještě dostaneme množstevní slevu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis si na to najit jinyho partaka, ja se aktualne vezu na jiny vlne a rozum mi ted do toho nema sanci kecat :D

A "zadni vratka" na cestu zpet k RLX a te idealni velikosti hodinek jsem si udelal planem na nakup 36ek DJ z roku meho narozeni.

Jak to skonci, to fakt netusim !

Ale tohle vlakno je hlavne o velke radosti noveho majitele Expu, tak at to tak zustane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...