Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dyť jo, dyť já nemusím být za každou cenu nejchytřejší, mimochodem to měl i znamenat můj nick. Netřeba brát všechno úplně doslovně. 

Nicméně, k tématu:

samozřejmě, že sem bral v potaz, že to může být i tak nějak, jako ve videu, nicméně zatočila se mi z toho hlava ještě víc. Vážně ani nevím, kde začít, takže spoustu věcí komentovat ani nebudu, vypíchl bych ale určitě "lahůdku" prolínajících se subciferníků 24h a datumu, kdy je vedle sebe 17. ( den v měsíci) a 8. hodina ranní, vysloveně pastva pro oči, dále pak z pozice cca 1:30 trčí sekundovka a jako takový "bonus moudrosti" tohoto řešení je 24h ciferník namarkerovaný celý, když čas ve 24h formátu si můžeme snadno domyslet ( nepředpokládám, že tento nesmysl umožňuje nezávislé nastavení 12h a 24h času, tedy něco jako true GMT funkci, přičemž datum počínaje od 17. - cca 24. si může hrdý nositel těchto "hodinek" pouze domýšlet, anebo třeba i směle cucat z prstu.

Udivuje mne, že se tady řeší, jak nazývám sekundu\vteřinu, ale takové docela zásadní věci už ne...

Ale neuráží mě to, neuráží. Za svůj život už sem si zvykl na ledacos :default_smile:

Mír v duši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, na těch LEVILLE sice nepoznám, kolik je hodin, ale zas docela tuším, kolik uhodilo ;o)

Taky nemusím rozumět všemu.
Každopádně k těm časovým jednotkám byly takové komplementární výroky

Polib mě za vteřinu a
Polib mně za se kundu.

Při vší slušnosti, ovšemže...
 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych jistě šéfovo pokárání za vteřiny\sekundy celkem logicky chápal, kdyby to celý na mě nezapůsobilo tak, jako že sem se dopustil nějaký prasárnosti minimálně proti Patek Philippe. 

Bert je určitě chytrej člověk, o tom nepochybuju, a možná proto mě to od něj nejdřív zarazilo, ale pak mi došlo, že každej má občas přece náladu na bodě mrazu,  má k tomu své důvody ( který jsou kolikrát třeba opravdu nezáviděníhodné ) a má na to samozřejmě jak se říká svaté právo. A navíc sem Bertovi vděčnej za tohle fórum, dyť co by sme si bez něj počali, člověk se tu doví spoustu věcí ( když chce) a louskat mojí víc než trapnou angličtinou WUS fórum mě nebaví.

Spíš se teď zamejšlím, prolustroval sem trochu teď ty jejich stránky, a já vážně nevím, no... Prej dávají do některejch svejch hrůz i Seiko strojky ( nevím, nakolik by se tomu všemu dalo věřit...), cena je +- od 150 do 200$, tak nechápu toho, kdo si raději za tu cenu nekoupí třeba nějaký milý základní pětečky, nebo Orienty... To je přece neporovnatelný. A ten, kdo už třeba základní Seika nebo Orienty má a chtěl by se tímto způsobem posunout vejš, tak přece musí vědět, že tímhle způsobem nemá ani tu nejmenší šanci. Zaprvé skočí o moc úrovní a zadruhé hodinky tohohle typu sou už hodně drahá záležitost, a rozhodně to není jen tak pro nic a za nic a myslet si, že je přeskočím a nahradím tímhle, tak to opravdu nejde. Nejde, nejde a ještě jednou nejde.

Vlastně vůbec nechápu ani smysl existence takových "hodinářských" značek. Ale lidi to asi kupovat musejí, jinak by to už dávno neexistovalo. A když se takovejm lidem člověk v dobré víře bude snažit něco aspoň málo vysvětlit, tak ho ocejchujou nálepkou že je snob a že jim tohle nejenom bohatě stačí, ale navíc se jim i líbí, protože sou krásné...

A člověk se jenom může dívat, jak lidi svý těžce vydělaný peníze zcela sami a zcela dobrovolně házejí do kanálu :sweatdrop: :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...