Jump to content
Ondazz

Čím tohle otevřu?

Recommended Posts

Ahoj, nevíte kde koupím na tohle šroubováček? Opačná pěticípá hvězdička. Zkoušel jsem gůglit, něco jako ?torx 5 point female? je tomu snad blízko, ale nic v téhle mikrovelikosti. neznám k tomu ani správná klíčová slova, ani žádný vhodný specializovaný obchod.

14857d1669b5f66507059b6aaf69268d.jpg

Hlavice nastrcna vnitrni torx....

Ale mensi nez E4 budes muset asi dost hledat...

Franto diky sice to neni presne co jsem hledal :-) ale tyhle oteviraky se mi stejne hodi, objednano.

Hlavice nastrcna vnitrni torx....

Ale mensi nez E4 budes muset asi dost hledat...

Diky! Nicmene jsem nic nevyguglil. Evidentne to bude jen pro vyvolene. Zkusim se zeptat na autorizovanym servisu, jestli to nejde koupit pres ne.

Diky! Nicmene jsem nic nevyguglil. Evidentne to bude jen pro vyvolene. Zkusim se zeptat na autorizovanym servisu, jestli to nejde koupit pres ne.

zkusit to muzes, ale asi tusis, jakou dostanes odpoved.

ty specialni srouby delaji prave proto, aby do toho nikdo, krome autorizovaneho servisu nelezl. Takze jedina sance je Cina, nikde jinde to asi nesezenes.

Na torx tam jeden cíp chybí, tohle je pentalobe, použíhá ho třeba Apple na iPhonech. Otevírá se to tímhle, ale nevím, kde bys to sehnal.

81beb27c07f73594eeab8689e9be04ca_preview

Dík chlapi, vyzkouším. Když to otevřu, tak to nafotím a potom se tu pomějeme :-)

jestli je to fejk, tak ty šroubky můžou bejt taky fejk ..... možná bych to dýnko zkusil normálně vydloubnout, nebo něčím vytočit

Edited by YPO

jestli je to fejk, tak ty šroubky můžou bejt taky fejk ..... možná bych to dýnko zkusil normálně vydloubnout, nebo něčím vytočit

Není to fejk :-) aspoň doufám, rozhodně cílem je makro focení pajšlu, nikoliv autentizace :-)

Jaký smysl má hrabat se v hodinkách, když jim nic neni? Kvůli pár fotkám přinejmenším příjdu o WRko, v horším případě si zk..vím dýnko nebo šroubky.  :crybaby:

A pak to na Breitling Avenger Hurricane nebude levný. 

Proste se chci podivat na ten zazrak. Pokud by melo dojit ke zkurveni cehokoliv tak projekt okamzite zastavim :-)

Na torx tam jeden cíp chybí, tohle je pentalobe, použíhá ho třeba Apple na iPhonech. Otevírá se to tímhle, ale nevím, kde bys to sehnal.

No jo! Teď to na monitoru vidím! S tou mou stařeckou vetchozrakostí sem si toho na displeji telefonu nevšiml.

Mea Culpa  :frusty: . Omlouvám se za dezinformaci. 

Jasny, kdyz nebude presne padnouci nastroj, tak to vyrejpavat nebudu, zas takovej silenec nejsem