Přejít na obsah

Tissot Gentleman Powermatic


lukassko2

Doporučené příspěvky

23 kamenů je základní provedení strojku s plastovými díly. Používá ho Tissot a Certina, naopak Hamilton a Mido ne.

Někomu to nevadí, ale mně u dražších hodinek ano.

 

Chápu, no tak pak ti napíši po nějakém čase zkušenosti, jelikož mám právě těch 23. Zatím nicméně v záběhu a dělají plus minus 3 vteřiny denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tissot Gentleman powermatic na tahu v modré barvě se staly vítězi mého výběru na jediné univerzální automaty pro každodenní použití.

Jsem spokojen, zpracování je výborné, v reálu vypadají, dle mého názoru, lépe než na fotkách. Měl jsem trochu obavy z velikosti na zápěstí 19,5 cm, ale je to v pořádku.

V podstatě jsem nenašel důvod utrácet víc. (po nějaké slevě cena výrazně pod 20 000) Vzhledově i zpracováním se mi líbí. 25 kamenů, plnohodnotné (kovové) krokové ústrojí, křemíkový vlásek, rezerva chodu 80 hodin.

Chodí s přesností jednotek sekund denně. 

 

Tímto děkuji všem nadšencům zde, díky zdejším informacím jsem se částečně zorientoval v hodinkách a sobě přeju, abych odtud rychle zmizel a byly to opravdu jediné automaty. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj všem, fotky časem udělám, nemám na to teď moc času.

 

Přesnost je naprosto neuvěřitelná. Od té doby co jsem je začal používat (14 dní) jsem je nemusel vůbec seřizovat a teď právě jsou na sekundu přesně. 

Někdy se během dne zpomalí o 1-2 sekundy, což se nažene odložením na noc do horizontální polohy. 

Výjimečně se během dne o sekundu zrychlí, to se zase dožene odložením na noc korunkou nahoru.

 

Rezervu chodu jsem netestoval, zatím je nosím každý den, až si vyhraju, zkusím to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj všem, fotky časem udělám, nemám na to teď moc času.

 

Přesnost je naprosto neuvěřitelná. Od té doby co jsem je začal používat (14 dní) jsem je nemusel vůbec seřizovat a teď právě jsou na sekundu přesně.

Někdy se během dne zpomalí o 1-2 sekundy, což se nažene odložením na noc do horizontální polohy.

Výjimečně se během dne o sekundu zrychlí, to se zase dožene odložením na noc korunkou nahoru.

 

Rezervu chodu jsem netestoval, zatím je nosím každý den, až si vyhraju, zkusím to :-)

Gratulace, moc pěkné modré hodinky. Kolik mají Pls lug to lug?Ale při 40mm tu bude Ok i pro mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, fotky časem udělám, nemám na to teď moc času.

 

Přesnost je naprosto neuvěřitelná. Od té doby co jsem je začal používat (14 dní) jsem je nemusel vůbec seřizovat a teď právě jsou na sekundu přesně.

Někdy se během dne zpomalí o 1-2 sekundy, což se nažene odložením na noc do horizontální polohy.

Výjimečně se během dne o sekundu zrychlí, to se zase dožene odložením na noc korunkou nahoru.

 

Rezervu chodu jsem netestoval, zatím je nosím každý den, až si vyhraju, zkusím to :-)

Gratulace, moc pěkné modré hodinky. Kolik mají Pls lug to lug?Ale při 40mm tu bude Ok i pro mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, fotky časem udělám, nemám na to teď moc času.

 

Přesnost je naprosto neuvěřitelná. Od té doby co jsem je začal používat (14 dní) jsem je nemusel vůbec seřizovat a teď právě jsou na sekundu přesně. 

Někdy se během dne zpomalí o 1-2 sekundy, což se nažene odložením na noc do horizontální polohy. 

Výjimečně se během dne o sekundu zrychlí, to se zase dožene odložením na noc korunkou nahoru.

 

Rezervu chodu jsem netestoval, zatím je nosím každý den, až si vyhraju, zkusím to :-)

Prosím prosím o fotky, ať je alespoň nějaká šance, že budu odrazen od koupě.  :photo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělat fotky, aby tě odradily od koupě bych nerad. Byla by to škoda. Ty hodinky jsou fakt skvělé! Nějaké fotky jsem dělal na mobil, ale nejsou nic moc, tak je sem nedám. Udělám něco foťákem. Ale až budu mít čas. Dal jsem je teď na NATO a vypadají dobře. V Asii se, tuším, na NATO i prodávají. Ještě koupím pěknou kůži a pak to sem šoupnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...