Přejít na obsah

Prim Igen


Doporučené příspěvky

Tvl když tady čtu některý odpovědi, tak jsem docela rád, že když jsem začínal, tak mi na moje dotazy bylo normálně zodpovězeno. Za což jsem dodnes Karlovi, aka VintageLover a Financovi vděčnej.

 

No nic. Hledej třeba tady: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/121198-jak-vyle%C5%A1tit-skl%C3%AD%C4%8Dko-hodinek/&do=findComment&comment=2206708

 

nebo tady

 

https://hodinar-frydl.sluzby.cz/polywatch-lestici-pasta-made-in-germany

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@financ: Diky. Nemel jsem na mysli opravu v Eltonu ale spis nekde jinde. Nicmene predpokladam, ze safirovy sklicka jsou obecne jinak uchyceny a proto to nepujde bez vymeny horni casti pouzdra (coz rozhodne neplanuju), je to tak?

 

@Guest: Diky moc za odkaz a ochotu obecne. Zkusim to podle toho navodu, snad to pujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

debaty na téma safír do renovačního pouzdra se tady vedou asi stejně dlouho jako spory o ochrannou známku Prim. Podle mě je to stejný jako tunit Dacii, spousta energie špatným směrem. Na renovačním pouzdru není dost materiálu na uchycení safíru. Na renovační igeny patří plast, kdo trvá na safíru, podívá se po limitce Elton Sport s kalibrem 94

 

konstrukční rozdíl je vidět tady na fotce, lem okolo skla to drží. U plastových igenů lem není

post-13546-0-13662600-1571848969_thumb.jpg

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu, ja jsem predtim nevedel, ze je vubec nejaky rozdil mezi uchycenim plastoveho a safirove sklicka. Kazdopadne diky za info. Paralelu s Dacii beru, nicmene chtel jsem to vymenit ciste z praktickych duvodu, protoze se mi nedopatrenim podarilo ten plast poskrabat celkem jednoduse. Pokusim se to opravit podle navodu vyse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...