Přejít na obsah

Prosba, jak jinak


Snow

Doporučené příspěvky

Obracím se na vás milí kolegové s prosbou, po dlouhém výběru zahrnut katalogy, googlem, vašimi náměty jsem byl rozhodnut jednoznačně pro Eternu, včera jsem konzultoval tuto firmu s jedním členem znalcem Eterny a ten mě seznámil s novými modely a moje vize byla pryč.

Nechci běžné značky, které má skoro každý, ale něco alespoň trochu jiného, po pročtení fóra jsem zjistil, že by tou pravou značkou pro mě mohl být Montblanc, myslím si, že firma, která spolkla Minervu může vyrábět kvalitní hodinky, takže táži se na váš názor na tuto firmu .

Samozřejmě bych rád přivítal různé další firmy, které jsem třeba přehlédl a které by mi pomohli rozšířit obzor, pro představu o jaké hodinky by se mělo jednat posílám pár fotek .

Ještě velice důležitý parametr, potřebuji se vejít do 70 000Kč .

 

 

Montblanc Sport Chronograph

 

nepojmenovan__3354.jpg

 

nepojmenovan__2190.jpg

 

nepojmenovan__1929.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já Ti nevím, řešil jsem něco podobného, zajímavá - neprofláklá značka, ale konce jsem se nedobral,

já za sebe dávám rovnítko mezi spojení hodinky Montblanc a sluneční brýle Tag Heuer, prostě

mě značka nebere a název ve mě evokuje zcela jiné zboží než hodinky, pravda je, že některé modely

jsou skvělé ...

Upraveno uživatelem gas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já Ti nevím, řešil jsem něco podobného, zajímavá - neprofláklá značka, ale konce jsem se nedobral,

já za sebe dávám rovnítko mezi spojení hodinky Montblanc a sluneční brýle Tag Heuer, prostě

mě značka nebere a název ve mě evokuje zcela jiné zboží než hodinky, pravda je, že některé modely

jsou skvělé ...

 

Přesně jak říkáš gasi, určitě myslíš na pera nebo šperky, které Montblanc vyrábí, ty šperky jsou mimochodem velice krásné a mám v úmyslu koupit dceři náušnice .

 

Nechal jsem se však unést modelem, který považuji za jedny z nejkrásnějších hodinek poslední doby a ten strojek je dokonalost sama, z toho možná mylně právě vycházím, že i běžné hodinky nemohou být žádný plevel .

 

Montblanc ? Collection Villeret 1858 ? Grand Chronographe Email Grand Feu

 

24016966.jpg

 

24021282.jpg

 

24020385.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já proti týhle firmě měl taky předsudky, než jsem se dozvěděl, že spolkli Minervu a dělaj in-house kalibry, který jsou prvotřídní ...

Kvalita, jakou představujou jejich psací potřeby, kožený výrobky, atd. je taková, že je to pro mě jednoznačnou zárukou kvality jejich hodinek ...

Některý modely nebyly nijak zajímavý, ale řekl bych, že prodělali pěknej posun a jednou to budou hodinky se stejnym jménem jako třeba Breitling ... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Montblanc ? Collection Villeret 1858 ? Grand Chronographe Email Grand Feu

Nádherný hodinky, máš ponětí o ceně?

 

EDIT: Aha limitka, udělali jeden kousek z platiny a osm z bílého zlata. Už se neptám.:) Doporučuji podívat se na článek na PuristSPro.

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Thesis - ahoj, minulý rok jsem se rozhodoval jaké si koupím první mechanické hodinky. Měl jsem rozpočet cca. 80t.Kč. Původně jsem chtěl kupovat hodinky v USA, za 80t.Kč jsem si tam mohl koupit hodinky, které u nás stály cca. 120t.Kč. Pak jsem si ale řekl, že když to jsou moje první hodinky, tak nebudu riskovat a koupím je v kamenném obchodu. Hodně dlouho jsem chodil po hodinářství, zkoušel, přemýšlel. Po nějakých týdnech jsem měl jasno. Bud jeden model Chopard Mille Miglia nebo Montblanc TIMEWALKER CHRONOGRAPH AUTOMATIC Ident. No. 09670 - http://www.montblanc.com/products/chronogr...matic.09670.php

Ještě před konečným rozhodnutím jsem tyto modely konzultoval s kamarádkou která děla v nejmenovaném luxusním hodinářství v Praze. Řekla jednoznačně Montblanc - že za ty peníze nic lepšího nekoupím, nádherné zpracování, výborná kvalita. Nikdy prý nebyla žádná reklamace a zákazníci jsou s nimi nadmíru spokojeni. Ještě jednou jsem je vyzkoušel a měl jsem jasno. Po roce kdy jsem jejich vlastníkem mohu upřímně prohlásit, že jsem s nima nadmíru spokojen! Zpracování je opravdu nádherné, krásně vypadají i na ruce, můžeš je nosit jak ke košili, tak k tričku. Skvělé univerzální hodinky. Lépe vyniknou na koženém řemenu z krokodýla, ale počitej s tím, že ho budeš muset každý rok měnit.

Vím, že píši o jiném modelu než který jsi nahodil ale zajdi do prodejny Montblanc a tento model si vyzkoušej a myslím, že budeš mít jasno. Tyto hodinky vyniknou o mnoho lepe ve skutečnosti než na obrázku.

Jediná věc, co mě trochu nedala, je ta, že Montblanc opravdu nemá v hodinařině tradici. Ale vždy je něco za něco!! :-))

Třeba dopadneš stejně jako já. Nyní mám objednané druhé moje hodinky a to od značky Arnold and Son založené v roce cca. 1760. Podotýkám jen, že tyto hodinky jsem si nekoupil že bych byl s hodinkami Montblanc nespokojen, jen jsem chtěl nějaké na střídání, kvůli koženému řemenu. Mohu opravdu doporučit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem, kteří věnovali čas mému dotazu a odpověděli .

 

to kopl2005 Tobě obzvlášť za rozsáhlou odpověď s pádnými argumenty

 

to japa Eterna GMT nebo Eterna Sport

 

 

Eterna GMT

 

eterna_gmt_2466.jpg

 

 

Eterna Sport

 

eterna__sport_1263.jpg

 

eterna__sport_2806.jpg

Upraveno uživatelem thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...