Přejít na obsah

Židle TON


Doporučené příspěvky

Neni tu nejaky dobrak, co by dokazal nabidnout lepsi cenu na produkty TON...?

Libi se mi nize uvedena zidle, ale dat za jednu zidli vic, nez stoji cela kuchyne v Asku, me prijde silene... :-/

https://www.kresla-zidle.cz/drevene-zidle/ton-calounena-zidle-merano-5890.html?search_query=merano&results=8?podobne_souvisejici#/moreni-standard/calouneni-kategorie_a

post-751-0-05204900-1571945557_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nefnukej a sol, dyk je to levnejsi, nez moje barovy zidle ton. Tvl, to sou paradoxy, barak jak krava, vokna jak na tugendhatu a k tomu nafukovaci virivku a zidle z outletu :D

S virivkou jsem se placl pres kapsu a sel do Villeroy Boch, ale prachy mizi rychleji nez pritekaji... :(

Nakonec je s fnukanim nekde koupim, ale vyplaznout za jednu zidli 12.000 mi prijde jako vrazda... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S virivkou jsem se placl pres kapsu a sel do Villeroy Boch, ale prachy mizi rychleji nez pritekaji... :(

Nakonec je s fnukanim nekde koupim, ale vyplaznout za jednu zidli 12.000 mi prijde jako vrazda... :(

10190. Kazdopadne bych se zeptav v Sohu v Brne, jestli neumi neco s cenou..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tonky se daly za pár šušni s pohledovou vadou, ale to šlo mezi zaměstnance nebo do hospod... A nebyly to tyhle dizajnove... Je to sice palba, ale zas máš židli nadosmrti...

 

Ale jestli tě bude bavit sedět třicet let na stejný židli, anebo 3 krát vyměnit ty z aska to má každej jina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

trošku to tam rušej ty kamna a plastový věci, ale já tleskám :D ........ přemejšlím kde sem na týhle židli seděl ...... myslím, že to bylo naposled na základce když mě plísnila soudružka učitelka a pak mi dala pohlavek za drzosti

To byly casy... to nas este ve skole tloukli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...