Přejít na obsah

Co dál po 50 Atmosférách ?


Doporučené příspěvky

Zdravím, teď mám jako "nej" Squale 50 Atmos,přemýšlím, co bych si koupil potom, až se jich zbavím. Nevadí mi použité, přecejenom Ska nebyly nová. Velikostně tak 36-41 mm, WR 50m a výš, cenově zas pro změnu 18000 kaček a míň. Od dalšího kousku bych ještě v nečem očekával zlepšení oproti Sq. (strojek, zpracování-tím spíš myslím různé finiše pouzdra/tahu). Jo a tah je výhoda.

Díky za doporučení V.

 

 

EDIT: úprava textu

Upraveno uživatelem VojtaCh01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wardy klidně ale za plnou cenu ne. A v téhle relaci jedině jetý.

 

Odesláno z mého Redmi 6 pomocí Tapatalk

 

Sleduj Wardácke vlákno, alebo sa pridaj na CW stránku na FB a čakaj na 30% zľavy. Určite sa časom niečo nájde. Príp. sleduj miestny bazár, občas sa tam niečo objaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je, že ač jsou Atmosy relativně levný hodinky, tak jsou dost slušně udělaný a zdaleka ne všechno v cenovce do 18k tě nadchne. Ty Wardy by mohly být řešení. Třeba c60 mk3 za mě, nebo zkus Seiko, třeba Sarx035, nebo Sdgm003.

Záleží jakej styl hodinek hledáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Míro tie Seika, čo si spomenul sú parádne hodinky, ale veľmi ťažko sa zháňajú z druhej ruky. SDGM sa už pár rokov nevyrábajú a Sarxy sa tu občas mihnú, ale fakt len pár krát do roka. V zahraničí (okrem jp) to tiež nie je žiadna sláva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nic z toho co tu padlo nebude lepší než ty Squale. Za ty prachy geniální hodinky, měl jsem a nafackoval bych si za to, že jsem je prodal.

 

Edit jo a proboha hle ne rozhodně ne steiny... to je jako prodat igeny a koupit místo nich mpm

Upraveno uživatelem Maro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...