Přejít na obsah

Prim Diplomat - naletěl jsem?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Prodejce Zizyz je známý prodejem polských fejků a jiných zmršenin... ani jsem se na hodinky nedíval a raději bych si nechal ujít příležitost...

 

EDIT- v podstatě je to prodejce, kvůli kterému Pux zakládal toto vlákno, aby zjistil, že má plnou hodinkovnici šméček.

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

dalsi pokus, co tyto prosim? Mne se zdaji ok, nejsem ale odbornik.

Diky

 

https://aukro.cz/prim-diplomat-incabloc-100-puvodni-top-stav-s-krabickou-6960730580

A proč se furt cpeš na Aukro? Běž na Antik-Hovorka, teď je tam dost Diplomatů. Když si nejaký vybereš a zeptáš se pana Hovorky jestli jsou v pořádku, určitě ti odpoví.Najdeš ho tam jako Accutron.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říká Vojta 73 je to cajk. Prodejce má v první řadě blbé fotky(přesvícené) to znamená, že se tam spousta nedokonalostí ztratí. Pouzdro je originální, ale ošoupané. Korunka je originální ale asi nová(nejde opotřebením k pouzdru), Ciferník origo původní poměrně pěknej, dýnko koresponduje s nápisem na ciferníku a číslem strojku 68.1. Sklo se na diplomatech používalo opravdu jiné(z těchto fotek to nepoznám). Strojovna je nejzajímavější věc na těchto hodinkách. Když pominu že tam chybí zdobení, které by tam mělo být, tak je tam rovný brus můstků a ten se používal na čisté 68 a čisté 66. Tož asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...