Přejít na obsah

Koupit/nekoupit hodinky z FB


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
před 14 minutami, MartinRejsek napsal:

Já právě narazil teď na hodinky Armani https://yeshodinky.cz/emporio-armani/39492-emporio-armani-touchscreen-smartwatch-art5006.html a stejný jsem viděl někde na inzerci. Myslíte si, že se vyplatí je vzít na tý inzerci a nebo si mám přidat a koupit nový?

Martine, a nechceš si raději koupit hodinky od firmy, která nešije hadry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když Emporio Armani, tak třeba na Hodinky.cz třeba Classic AR2434 je podobný model, deklarují slevu na 5 a půl litru, ale tqk to může být jen taktika. Ale je to nové, s papíry a se zárukou.
Však zapátrej. Neboť hodinky pořízené takhle z voleje můžou být kradené a kromě toho, že to bys asi nechtěl, ti je třeba policie přijde zabavit, kdyby se jim zadařilo...
To nákup tady z fóra je přeci jen docela jistota.

Pokud se na to dívám, provedení docela fajn, na mne ostatně platí plné endlinky na tahu a pochválím všecko ;o), Vevnitř bude nějaký základní quartz strojek, ale to dávají do entry modelů všichni...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si kdysi "zamlada" taky koupil dvoje hodinky EA na Aliexpressu... Jedny brutalni modre chronografy se zlatym zdobenim a docela humpolackym provedenim (ty jsem pozdeji prodal na inzerat nejakemu snedemu spoluobcanovi a jeste na nich vydelal :D ) , ale z dvou metru jsi to nepoznal, a druhe decentni oblekovky, nazivo vypadaly fakt docela slusne... Ani nevim kde ty skoncily. Ted uz bych se ale stydel to nosit... :) 

Koupil jsem si Seiko SPC155P1 https://sg.carousell.com/p/bnib-seiko-chronograph-spc155-spc155p1-spc155p-men-s-watch-202160124/ , k nim svetle hnedy hladky kozeny reminek, modrou gumu s bilym prositim a nejake NATO strapy a vypada to cool :D Ten origo "krokodyli" nebo co to je za vzor se mi nelibi, prijde mi dedkovsky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...