Přejít na obsah

Marine Classic 40 roman ?


bananovec

Doporučené příspěvky

Dobrý den, vážení kolegové a spolupacienti chronobundu,

 

moc se mi líbí tento model Stowa Marine s římskými čísly a moc rád bych se na ně podíval "na živo".

 

 https://www.stowa.de/en/Marine+Klassik+40+white+roman.htm

 

Vlastní je tady někdo? Bylo by možné podívat se na ně a vyzkoušet na ruce?

 

Děkuji velice.

  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty s mimostredkou jsme kupovali tatovi k 60. narozeninam. Maji v sobe Unitas a kapku vetsi pouzdro (41mm). Celkove to je uz kus hodinek. Tata ma ruku asi 19cm a mu sedi dobre. Na moji 17cm ruku uz to pouzdro bylo velke (je tam pres 50mm L2L).

 

Zalezi tedy, jak velkou pracku mas. Ja sam po nich taky pokukuju uz dlouho a osobne bych bral 36mm verzi. Nazivo jsem ji ale nikdy nevidel, nezkousel. Extra moc majitelu tu na foru asi nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ruku zhruba 18,5 - 19 cm, takže ta verze 36mm by pro mě byla už malá. Navíc ve velikosti 36mm mám vintage Omega a to je opravdu jen ke smokingu jasná klasika. Tohle by měly být všestranné hodinky i na denní nošení, tedy by mi vyhovovala ideálně velikost 40mm. Koneckonců doma mám "Stowa Flieger Classic 40 Baumuster B" a ty jsou velikostně ideál.

Jen jsem chtěl vidět na živo ty Marine s římskými číslicemi a centrální vteřinovkou, abych si byl jistý, že to je pro mě to pravé.   :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...