Přejít na obsah

Pomoc s identifikací PRIMEK


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

cal. 68 (viditelné na foto pod setrvačkou), ale myslím, že to k sobě nepatří

cifr je vypadá jako z modelu 68 328 1 (1976, 34x40 mm) - a má tam být oranžová ručka, ale pouzdro se tváří spíše na 68 377 1/68 378 1 (1978, 37x39 mm) - dle tvaru a vroubkování.

Máte-li někdo lepší znalosti (ne, nevím to z hlavy, bráno z knížky p. Hovorky :) ) a info, budu rád za případnou opravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahojte, prosím Vás touto cestou o pomoc. Pokúšal som sa nájsť aj v iných vláknach, ale nepodarilo sa mi to.

Chcel by som vedieť aké sú veľkosti ciferníkov (priemery) pri týchto hodinkách. 

Pri Tv by ma zaujímal aj rozmer vnútorného zaobleného "štvorca" - neviem ako sa to správne volá. 

Pokúšal som sa to aj doma merať, ale nie som presvedčený o správnosti a rozoberať ich nejdem.

Veľmi pekne ďakujem za pomoc. 

Martin

 

post-28005-0-42289800-1447662081_thumb.png

post-28005-0-73917100-1447662086_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dobrý den, jsem začátečník a chtěl bych poprosit s identifikaci hodinek Prim. Jsou Quartz. Někde jsem dohledal, že se v Novém městě začali vyrábět quartz v roce 1983. Také bys se chtěl zeptat jakou mají tyto funkční hodinky přibližnou hodnotu. Děkuji moc 

Hodnota je nevyčíslitelná a aby jsi se něco dozvěděl Info na podnose Ti přeci nepomůže !

Hledej tady v sekci Prim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle knihy typ 210 127 3. Krásné hodinky. :rolleyes:

Doporučuji dát k hodináři......dát novou baterku, vyleštit a šup s tím na ruku! Nosit a nosit a nosit. Jo a je to pěkně návykoví, zdrhej z těchto stránek !!!!!!!

 

Jinak k ceně cca jedna Studentská pěčeť :)

 

 

P.S. Rok zrození 1990

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...