Přejít na obsah

Pomoc s identifikací PRIMEK


Doporučené příspěvky

Podle mě, to co je na fotkách, je taky čína a odhaduju to na nějakej strojek Shanghai, označovanej jako "B", dávalo se to třeba do fejkovejch Lolex, tomu by odpovídalo i to skřípání atd., co popisuje lespol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

K výměně strojku: Samotnej solidní strojek 69 se pekelně špatně shání. Za téměř 8 let (co jsem propadl této nemoci a hodinky šušním do vitrínek) se mi to nepodařilo.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To natahovací kolo jsem zkoušel utáhnout, nešlo to. Je tam levý závit, doprava se mi to vyšroubovávalo, doleva protáčelo. No, už jsou u hodináře, oprava prý do 5kila.

Samosebou že ne jen Seiko dělá 35 jewels, když jsem pátral po podobně vypadajícím strojku, většinou jsem narazil na Seika, tak se omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přírůstek.

Víte prosím někdo zda tento pásek k nim byl z obchodu - podle odrbanosti vypadá že by mohl být dobový ale zda je s nimi prodával nevím....

Díky za info.  

post-28916-0-67225400-1507032505_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, v pozostalosti po dedovi som našiel nefunkčné naťahovacie Primky s rozbitým sklíčkom. Našťastie ich hodinár dal dokopy. Nemáte nejaké info o modele? Je mi jasné, že to nebude nič extra. Dedo investoval hlavne do piva a borovičky a aj v tom uprednostňoval kvantitu pred kvalitou :-D Budem vďačný za kažú informáciu.

post-60140-0-79662400-1507047616_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kon-tiki-taki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...