Přejít na obsah

Pomoc s identifikací PRIMEK


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je to list z tohoto katalogu vydaného v "salátovém" vydání" - to jest tedy na jednotlivých volných listech - a tedy nevím ani jestli ho mám kompletní.

 

Edit: pravopis.

post-19465-0-71539000-1569672066_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Mipa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ahoj, chtěl bych poprosit o pomoc s identifikací hodinek viz. níže. Vzal jsem si na pomoc bibli PRIM, ale moje hodinky jsou někde na pomezí dvou vyobrazených modelů. Cifr má dole označení ČSSR - což odpovídá modelu vpravo, ale pouzdro a vteřinovka odpovídá modelu nalevo. Co myslíte, je to nějaký bastl? Kupoval jsem kdysi na stránkách pana Hovorky od paní Hovorkové :-)

 

post-13453-0-49382100-1572970974_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z tej foto nevidno dobre indexy, ale pokiaľ niesú pozlátené, tak to patrí k chróm púzdru a asi len zabudli dotlačiť ČSSR. Bastl ani senzácia to nebude.

 

Ano, indexy nejsou pozlacené. Odpovídají modelu nalevo, jen tam mám navíc ČSSR...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Prim z jelenem,mám od kamaráda nabídku,je to koupeno při výkupu s jinýma starožitnostma,tak že on je určitě neupravoval,tak je koupil,cena zatím není určena,myslím že to asi bude nejsmíš nějaký počin zaměstnance z Eltonu,pouzdro je z PS 2,nevím co tady nato řeknou experti....................

post-62808-0-62375900-1573762471_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

v pátek jsem koupil v bazaru primky soudky s modrým cifrem, které se mi vždycky líbily. Po očistné kůře vypadají k světu a šlapou hóódně přesně. 

jen bych se chtěl zeptat, jestli je podle vás korunka originální. ne, že by mi na tom nějak extra záleželo, ale blbě se natahují, protože nahoře skoro vůbec nepřečnívá. Zase na druhou stranu skoro na všech fotkách na netu mají tyhle soudky tu korunku dost utopenou. Tak nevím... Asi by se mi líbila korunka ve stylu PS 2, kdy krásně trčí ven a dobře se natahuje.

 Případně kdyby nějaká vhodná korunka někomu přebývala... Tu z PS2 jsem tam zkoušel, ale ta trčela zase moc..

Dík za rady

post-41737-0-57170900-1574676534_thumb.jpg

post-41737-0-10610200-1574676544_thumb.jpg

post-41737-0-76669600-1574676555_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Tomas8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, no vida, mám jedny světlé s podobnou situací, fakt se se s téměř nepřesahující korunkou pouzdro blbě manipuluje a natahování je utrpení, tohle snad nebylo originál nebo z jakých důvodů to tak je?

Primková záhada hlavolamu se 17j.

Ale co mi jen napadlo - mám stejné i v Q-provedení, je to kromě nápisu 17j versus Quartz na první pohled stejné, ale v Q se to nenatahuje, jen povytáhne na seřízení času, tedy tam to nevadí. Tak jedině že by to snad byl zásah "zlepšovacího návrhu" již ve výrobě v bývalém národním podniku. Prostě jen "kvarcový souběh" nebo co. 

 

:notworthy:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...