Přejít na obsah

Pomoc s identifikací PRIMEK


Doporučené příspěvky

Jo no........neni snih jako snih.

Ja zapomnel, ze se tady bavim s prazakama. Kdyz jsem psal o jizde na snehu, tak me nenapadla prazska varianta zasnezene silnice. :D

Připadám ti jako pražák?  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím pánové. Táta dneska vytáhl dědovy Primky. Poprosím o nějaké bližší info. Typ, kalibr a případně období výroby. Jsem překvapený zachovalostí a jsou funkční.

Předem díky.

Nemůžu se dočkat. Jsou to už druhé hodinky po dědovi. 88708c1e413c0bdf750c8d3ddab2f2eb.jpg2b8570c69e95e936c395717d3da01ff4.jpg

 

Odesláno z mého S2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, nenašel jsem lepší vlákno ... kamarád koupil bráchovi primky na těchto stránkách - https://www.prosteprim.cz . Primkám nerozumím, ale mám obecné výhrady - nepíšou a neukazují, co s hodinkami udělali, jaké díly použili a v jakém jsou hodinky stavu. Sám bych si tady nic nekoupil, ale nechci jim nějak křivdit. Můžete mi prosím říct názor na ty stránky a jejich nabídku, pokud to půjde? Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti bohužel nemůžu doporučit žádné stránky.

I na těch úplně nejvíc zde sledovaných se vyskytnou kusy, které nejsou košér. 

Jejich nabídka mě taky nezajímá, protože uvádějí, že před odesláním všechny hodinky servisují s odchylkou +/- 2 min.

Takovou odchylku mám na svých kapesních hodinkách, kde proběhl naposled servis kolem roku 1950.

Mír s tebou....... .  :bag:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...